Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Karikás szemre krumpli?...

Karikás szemre krumpli? Valaki próbálta már? Esetleg bevált már valakinek? Esetleg más tipp?

Figyelt kérdés
most találtam épp youtubeon, http://www.youtube.com/watch?v=lA7n3Clj8Hc , itt és nem tudom hogy működik-e. Már sok mindent kipróbáltam de eddig nem jártam sikerrel. Ha valaki esetleg valami más ötletet tudna, kenőcs vagy bármi, légyszi írjátok meg :)
2013. dec. 18. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

inkább jégkocka, én azt használom, az egész arcomon :)

de ha krumplit használsz figyelj oda nehogy bepirosodjon ha túlzásba viszed :)

2013. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jeget próbáltam már de sajnos semmi változást nem láttam :( meg vettem azt a Garnier, eye roll-on-t és az se mutatott semmi javulást. Aztán most ezt találtam, de akkor ezzel vigyázzak?
2013. dec. 18. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
teafilter kinykodva a koffein beszívódik és élénkít.
2013. dec. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Általában csak enyhíteni lehet a karikát.De azért az sem mindegy.A napi 2.5 liter víz segít és van egy koffeines korrektor is.Szinte csodákra képes de érdekes hogy nálam nem minden esetben segít.Hol így hol úgy.
2014. márc. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!