Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olvasgattam a hajhullással...

Olvasgattam a hajhullással kapcsolatban. Szerintetek mit szedjek rá? Leírnátok, hogy kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el előbb vérvételre, mielőtt ilyen drága kapszulákra költesz, mert szerintem azok ritkán segítenek csak, általában valami más van a háttérben.
2013. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már voltam vérképen és minden eredményem jó lett. De a hajam csak hullik.Nem szeretnék mindent össze-vissza szedni csak ami már sokaknak bevált.
2013. dec. 20. 15:13
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Én vas tablettát szedtem, igaz, hogy nem vettem észre változást, de szokták ezt is ajánlani hajhulláskor. 2-3 hete szoktam gyógynövényekből teát főzni és hajmosásokkor azzal öblítem le a hajam, azóta felére csökkent a hajhullásom.
2013. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. dec. 21. 17:34
 5/16 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy is benne volt a vérvizsgálatban?
2014. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Merz Special, nekem bejött. De előtte tényleg érdemes kivizsgáltatnod magad. Lehet vashiányod, gyulladás, nőgyógyászati probléma, rossz fog, hormonzavar, esetleg a fejbőrödnek valamilyen megbetegedése... bajod nem lesz a vitamintól, de ha attól nem áll meg a hullás, akkor mindenképp góckutatást ajánlok.
2014. jan. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Pajzsmirigy is volt és jó lett és teljes vérkép volt , semmi eltérés .

Szerintem a fogyástól hullik , mert nagyon sokat fogytam .

2014. jan. 12. 17:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Mint írtad, sokat fogytál, így valószínűleg attól hullik a hajad. Tehát mihelyt beállsz egy testsúlyra és étkezésre, rendbe fog jönni. De ha nagyon zavar, (márpedig miért ne zavarna?) akkor nyugodt szívvel tudom ajánlani a Panthenol sprayt, ami eredetileg leégésre való. Nem vicc, tényleg hatásos, ráfújod a tövekre, rámelegítesz egy kicsit hajszárítóval, jól bebugyolálod, így hagyod egy darabig, lemosod, és kész. Ezt egy hónapig hetente 1-2x alkalmazva már látványos lesz az eredmény. Legalábbis nekem az volt, már nem tudtam mit kezdeni az iszonyatos mennyiségű újszülött babahajammal. :)
2014. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem a ricinusolaj,és a csalántea vált be.

RIcinusolajas pakolást használok heti két alkalommal(hajmosás előtt),és minden nap fogyasztok egy csésze csalánteát.

2014. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor vitaminhiány. Nyilván a fogyás következtében kiürültek a vitaminok és ásványok is a szervezetedből amit pótolni kell, nem csak a hajad miatt.

Ami a hajnak nagyon jó, az a cink, szelén, b vitaminok.

A vashiány okozhat hajhullást, úgyhogy azt is szedj, de szerintem inkább folyadék formájában, mert a felszívódása is jobb, és a tabletta okozhat székrekedést.

Szerintem D-vitamint sem ártana szedned, abból egyébként is a legtöbb embernek hiánya van, és nem csak a csontok szempontjából fontos.

Ja és még valami, ne várj 2 hét alatt csodát, a teljes javuláshoz hónapok kellenek.

2014. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!