Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőrre megoldás?

Pattanásos bőrre megoldás?

Figyelt kérdés
Rengeteg készítményt kipróbáltam,(mindet hosszabb időtartamban, mert tudom, hogy rögtön nem látszik eredménye)de eddig semmi sem vált be! Eddig csak a homlokommal volt nagyobb probléma, de már az arcom is kezd pattanásos lenni. Rettenetesen bosszantó, hogy egyébként nem is lennék csúnya, de így.. önbizalmam a föld alatt valahol. Tehát olyan termékekre, vagy esetleg házi praktikákra vagyok kíváncsi, amik tényleg hatásosan tüntetik el a pattanásokat, miteszereket. 14/L :)
2013. dec. 21. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
pattanás elleni készítmények tele vannak káros cuccokkal, tisztelet a kivételnek. A benne lévő tömérdek alkohol szárít, irritál. Használj semleges termékeket. Nagyon jó a L'Oreal micellás vize, reggel-este áttörlöd vele az arcodat, ha nem sminkelsz, elég. Hozzá egy könnyű hidratáló krémet válasszál, nagyon jó az Alverde vadrózsás, lehet, éjjelre is elég, ha zsíros a bőröd.
2013. dec. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
használd a kremmania oldalt, azt egyes termékeknek meg tudod nézni az összetevőit a vélemények mellett, amelyik összetevőhöz azt írják, hogy nem ajánlott zsíros, pattanásos bőrre, azt a terméket ne vedd meg :)
2013. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alkoholos készítményeket ne használj!!! attól csak jobban elő fognak jönni a pattanásaid, mitiszereid. Dm-ben lehet venni Dermafil pasztát, azt nyugodtan kipróbálhatod :) este arctejet használj, utána pedig alkoholmentes tonikot. Egy kozmetikussal pedig ki kellene tisztíttatni az arcodat első lépésként (egy kozmetikus)
2013. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!