Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vágassam le a hajamat? Milyen...

Vágassam le a hajamat? Milyen frizurát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szeretném levágatni a hajamat, egyszerűen meguntam, hogy úgy nézek ki, mint minden második lány. A hajam szögegyenes, majdnem fenékig ér és egyenesen van levágva. Kicsit zavar, hogy csak úgy van. Azt mondják, hogy ne vágassam le, mert túl szép, de nekem nem tetszik. Milyen rövid (kicsit fiús) frizurát tudtok ajánlani, ami jól állna kicsit szögletes fejformámhoz?

Figyelem! Ha nem tudsz értelesen válaszolni, kérlek távozz!



2013. dec. 23. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vágasd le annyira fiúsra a hajad első körben.Talán kezdhetnéd azzal,hogy vállig vagy nyakig érő legyen és legyen lépcsőzetes vagy tépett.És utána az még lehet rövidebb is.Csak nehogy megbánd,ha rögtön olyan rövid lesz.:)
2013. dec. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ilyenhez mit szólsz? :) szerintem jól néz ki de ahogy az előttem szóló mondta ne vágasd le nagyon rövidre először csak mondjuk válligérőre..nehogy aztán levágatod nagyon kicsire és megbánod...így meg ha mondjuk válligér még mindig tudsz belőle vágatni ha úgy gondolod

2013. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
50%
Nehogy levágasd! A szép hosszú természetes női hajnál nincs szebb! Ne ragadjon magával ez a hülye divat mert meg fogod bánni. Minden férfi a szép hosszú hajat szereti, erről biztosíthatlak. Én mit meg nem adnék, ha minden hölgynek fenékig érő haja lenne, gyönyörű. :) Csak egy jó tanács, szerintem hagyd. 18/F
2013. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Belezavarodok itt bátyám hülyeségeibe bocsi xD 18/L***
2013. dec. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én sem vágatnám le hirtelen nagyon rövidre. Vágasd vissza szerintem először derékig és valami jó fazont találj ki.

Szerintem ezek szépek:

[link]

[link]

2013. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem a divat miatt szeretném levágatni, csak meguntam, hogy olyan semmilyen. Túl lányos. Pont hogy kicsit egyedibb frizurát szeretnék.

Kicsit idegesítőnek találom, hogy ha egy rég nem látott ismerőssel találkozom, mindig csak azt hallom, hogy ,,Nahát, ilyen fiatal és máris kész nő!"

Eddig csak azért nem estem neki a hajamnak, mert jól nevelt vagyok.:D

2013. dec. 23. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem vágasd le rövidre! Ne sajnáld! :) Ha nem tetszik, akkor úgyis visszanő!

Mellesleg a kicsit szögletesebb arcformához, én egyébként is egy rövidebb, fiúsabb hajat szoktam javasolni. (fodrász vagyok) :)

A húgomnak is ilyen haja volt mit a Tiéd. Kb. egy hónapja vágtam le neki teljesen rövidre. Sokkal jobb mint a hosszú!

Ha gondolod, akkor írj privátban.

2014. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hát talán még nem késői válasz de....


én másfél éve vágattam le a fenékig érő egyenes hajamat.. nagyon megbántam! nekem még vagy 4 év mire visszanő:S addig mindenki megdicsérte, most pedig - szerintem legalábbis - sokkal rosszabbul néz ki :( bár ez a genetikám hibája, ha nekem is nyílegyenes lenne, talán nem lenne vele gondom :D szóval ja, szerintem is fokozatosan vágasd le mert úgy hamarabb meggondolhatod magad...

eskü, én se hittem hogy hiányozni fog a régi hajam... :(

2014. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!