Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehet szép egy...

Szerintetek lehet szép egy egyforma hosszúságú haj, vagy csak akkor szép egy haj, ha van valamilyen formája (lépcsőzetes, tépett. Stb)?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet szép,de nekem a lépcsőzetes jobban tetszik:)
2013. dec. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

hogy ne lehetne szép!

2013. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, szerintem nagyon unalmas úgy, ahogy az előző belinkelte. De persze ízlések és pofonok :) Még ha göndör vagy erősen hullámos a haj akkor lehet szép, de egyenesen szerintem snassz. Nem csak végletek vannak szerencsére, nem kell egyformának vagy agyontépettnek lennie, rengeteg szép hajformát tud alkotni egy ügyes fodrász és sokkal izgalmasabbá és különlegesebbé tudja tenni a hajat egy jó vágás. :)
2013. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a Kleopátra stílusra gondolok, szerintem gyönyörű úgy a haj, csak kevés embernek áll tényleg jól
2013. dec. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze szep az lehet, ennekem derek ero hajam van es untam az egyforma hosszusagu hajat ezert megtepettem a hajam es igy sokkal jobb
2013. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!