Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi sampon+hajszesz mellé...

Bánfi sampon+hajszesz mellé használhatok hajbalzsamot (schauma)? Hatásos egyáltalán a sampon és a hajszesz?

Figyelt kérdés
Valamiért elkezdett hullani pár hete a hajam,vettem Bánfi hajhullás elleni hajszeszt és sampont.Az van írva a tubusra,hogy meg kell mosni a hajat,leöblíteni,bele maszírozni a fejbőrbe a hajszeszt és 40 perc után leöblíteni és megint megmosni samponnal..ezután szabad Schauma hajbalzsamot használni?Csak mert hosszú hajam van és ha nem balzsamozom,akkor alig tudom kifésülni.Arra is kíváncsi lennék,hogy használ-e a sampon és a hajszesz,van-e mellékhatása,csíp-e a hajszesz,jobban hullik-e tőle a hajam stb.?Aki használt már ilyet kérem írjon,mert félek használni és szeretném tudni,hogy szilveszterre "kopaszabb" leszek-e a készítményektől vagy sem..Előre is köszönöm a válaszokat!22L

2013. dec. 23. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy fél éve használom, nekem megállt a hajhullásom, sőt még egy kicsit dúsabb is lett. Az első 1-2 hónapban nem láttam eredményt, szóval folyamatosan kell használni. A hajszesz nem csíp, semmi gondom vele. Balzsam mehet rá.
2013. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!