Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkíthetem a hajam kétszer...

Sayorii kérdése:

Szőkíthetem a hajam kétszer egy héten?

Figyelt kérdés
Már vagy két éve festem szőkére a hajam egy részét. A hét elején a lenövést festettem szőkére, ami szokás szerint narancssárgás lett, mint mindig. 9 százalékos hidrogénperoxiod-ot használtam. Most vásároltam a syoss-tól egy kivilágosító "szettet", amibe szintén van hidrogénperoxid és jó sok ammónia is. Nem égetem le a hajtövemet, ha ezzel is rámegyek egyszer ezen a héten még?

2013. dec. 25. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, de biztos hogy nem tesz jót neki

szerintem várj még vele

2013. dec. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is: ha szőkítőporral világosítod a hajad, természetes, hogy utána még árnyalni kell, ha ezt eddig nem tetted, az baj. Az a helyzet, hogy az ilyen bolti cuccoknál sosem lehet tudni, milyen erős oxidálószert tesznek bele, igen ritkán írják csak rá. Második festésnél tök felesleges újra erős oxit használni.

Fodrász vagyok, ráadásul a sajátomat is szőkíteni kell, mert barna vagyok alapból. Kellő szőkítés után hajmosás, balzsam nuku, aztán szárítás, és jöhet a megfelelő (hamvas, hogy kiüsse a sárgás alapot) színű szőke festék. Ehhez már max. 6-os oxi kell.

2013. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!