Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festessek kék csíkokat a hajamba?

Festessek kék csíkokat a hajamba?

Figyelt kérdés

Hosszú,barna hajam van,és kék szemem. Sosem volt festetve,így teljesen nem is akarnám de ez régóta tetszik..Vagy arra is gondoltam,hogy nem melírt,hanem pl. felétől lefele teljesen kékre...(már színt nem akarnék).

Viszont a festék ugye roncsolja is a hajat...Nem vagyok egy agyatlan liba,még ha ez alapján valaki azt is szűrné le.

Szerintetek?



2013. dec. 26. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát..inkább ne.Ez a színes(rózsaszín,kék,zöld)melír,nekem mindig az elcseszett hippiket juttatja eszembe.Ne tedd tönkre a hajadat,nővéremnek (ugye leszivatta ő is) kihullott a fele.Max.olyan melírt tegyél bele,ami megegyezik a szemszíneddel.
2013. dec. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andii1 ***** válasza:
NE!
2013. dec. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom miért nem jó ötlet. A kék, rózsaszín és hasonló festékek nagyon gyengék, inkább csak színezők. Csak a teljesen leszívott hajat fogják be, ami tönkreteszi a hajad. A másik, hogy kb 1,5 hét után iszonyat elkezd kopni.
2013. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát kékből nem festék van, hanem színező. Ha nem ragaszkodsz a világos, élénkkékhez, akkor nem kell leszívatnod, csak nem lesz annyira szembetűnő :) A szivatás tényleg tönkreteszi. Nekem a felnyírt hajam rövid része kék volt egy ideig, szőkítettem hozzá, ha nem vágtam volna le minden hónapban annyit, mint amennyi nőtt, tuti tönkreteszi a hajam, magyarul hosszabb hajjal ez nem kivitelezhető olyan jól.

Azt vedd figyelembe, hogy a színező tényleg 1,5 hét után kopik, de nem teljesen.

Én nem bántam meg, és rendesen átgondoltam minden döntésem, ami kárt okozott a hajamnak, idővel szépen visszafordítom (eddig volt belle pink, kék meg most fehér)

2013. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
benne* :)
2013. dec. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Az ilyen hajat rendszeresen utána kell színezni és ápolni, különben hamar elveszíti a varázsát. :)

Mindenképpen szőkített hajra kell az ilyen festéket(színezőt) tenni, épp ezért viszonylag hamar ki is kopnak.

Meg lehet próbálni úgy, hogy a hajad végét kiszőkíttetni (fodrásszal), aztán azt befesteni kékkel.

(nekem is régóta van kék a hajamban, csak én rövid hajú vagyok és ráadásul fodrász, és mindig megigazítom, amikor már esedékes. :))

Ezek pl. nagyon szépek:

[link]

2013. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Porpasztell krétával be lehet színezni ideiglenesen, ki tudod próbálni milyen lenne.
2013. dec. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!