Ilcsi termékek?

Figyelt kérdés
Aki használt vagy vásárolt Ilcsi terméket az meg volt vele elégedve? A vásárlása mennyire volt gördülékeny azt figyelembe véve hogy csak kijelölt kozmetikusnál veheted meg? Konzultációt igényel előtte?

2013. dec. 26. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes megkérdezni a kozmetikust.Nekem nem jött be,kipirosodott és égett az arcom tőle.
2013. dec. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom használni, minden mástól bedagad a szemem:(

Viszont, keress olyan kozmetikust, akinek nem az a lényeg, hogy eladja a krémeket stb. hanem aki látja az arcodon melyik krémre, arctisztítóra van szükséged, mert nem mindegy !

ÉN az utcáról estem be, soha nem ismertem előtte és senkitől nem hallottam róla semmit, megnézte az arcom, adott egy 1100 forintos kis próba krémet, elmondta előtte mossam természetes alapú szappannal és két nap alatt más volt tőle a bőröm, egyébként magam sem hittem volna. Már nekem ez volt az utolsó, mert minden krémtől bedagadt durván a szemem.:(

Nagyon meg vagyok vele elégedve, én a Meggyes-Kökényest használom, most akarok Ilcsi szappant is venni ... Nekem nagyon bejött !

2013. dec. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitok :).
2013. dec. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!