Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállamig érő hajamat szeretném...

Vállamig érő hajamat szeretném megnöveszteni kb. a derekamig, de sajnos gyakran vágatnom kell. Van valami praktikátok töredezés ellen?

Figyelt kérdés
Soha nem vasalom,vigyázok rá mégis töredezik. Mit lehetne tenni ellene? Értelmes válaszokat szeretnék!

2013. dec. 27. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
nekem 2 év alatt majdnem derékig megnőtt a hajam, pedig vállig érő volt..nem vasalom . heti 2-3x mosom, nem kenek rá semmit...szedtem porcerősítőt és az nagyon sokat segített rajta..de szerintem a revalid is segíthet..:)
2013. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

-szedj hajkapszulát (dm-es nagyon jó szerintem)

-igyál naponta minimum 2,5 liter folyadékot (vizet főképp)

-egyél gyakran gyümölcsöt, zöldséget

-használj hajmosás előtt olajos hajpakolást (extra szűz olívaolaj vált be nekem leginkább, de mandulaolaj, kókuszolaj, ricinusolaj, lenmagolaj, argánolaj is megfelelő)

-használj mindig samponozás után balzsamot

-vegyél egy jó hajvégápolót és kenegesd vele a végeket naponta

-vizesen ne fésüld, csavargasd

-ne használj műanyag fésűt

-ne fogd össze szorosan

Én is gyakran vágatom a sűrűsítés végett (2-3 havonta) de ezek betartása mellett egyáltalán nem töredezik, és szépen meg lehet növeszteni a hajat.

2013. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. dec. 27. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
AMLA OLAJ
2013. dec. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
milgamma n kapszula vagy tabletta. Nem a hajra való de 80-100szoros B vitamin adagok vannak benne. 2naponta szedem és láthatóan nő tőle a hajam, sőt új apró hajszálak is kezdenek kinőni
2014. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!