Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dabur Gold Amla olaj?!

Dabur Gold Amla olaj?!

Figyelt kérdés

Itt a link. A kommentek közül a leghosszabbat olvassátok el, ami azt hiszem úgy kezdődik, hogy ő ha lehetne 10 csillagot is adna.

[link]

Ha valaki használja/használta az légyszi mindent írjon le vele kapcsolatban!!! Kezdve azzal, hogy hol vette, rendelte és mennyibe fájt ez neki. Debreceni vagyok és szeretném kipróbálni. Előre is köszönöm. :)

Szép napot!



2013. dec. 28. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
a garuda.hu oldalon lehet rendelni,kétezer alatt van.én is szemezek vele....
2013. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a hozzászólás igen reklámszagú nekem, de ettől függetlenül engem is érdekel, ami ennyire jó lehet a hajnak. A neten van egy csomó hely (Árgépben pl.), ahol megrendelheted, ott a szállítási költséget is látni és össze tudod hasonlítani, melyik céggel jársz a legjobban.
2013. dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Herbaházban lehet kapni, kb 2500 Ft. Én ezt [link] használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve, INCI alapján jobb és olcsóbb is mint a másik. 1300 Forint körül láttam a herbaházban, ráadásul sokáig elég még hosszú hajra is. A hatása is jó, idővel sokkal szebb lesz a hajad állapota, én hajmosás előtt felviszem a hajamra, 2-3 órát rajtahagyom, majd hajat mosok. Az illata pedig mennyei:D (Nem tudom észrevetted-e, de az amlás nagy része paraffinolaj, és szilikon és többféle színezék is van benne, na meg drágább is...) [link] Ez is jónak tűnik:)
2013. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# szerintem elég hihető, főleg miután az arab barátnőjéről is mesélt. nekem elég motiváló a story. egy próbát meg ér. növesztem a hajamat, szóval nekem már az a lényeg, hogy hasson.:(


3# nagyon sok mindennel kísérleteztem már és eddig ez volt a legszimpatikusabb. szerintem igen csak ennél maradok, de nagyon szépen köszönöm!! :)

2013. dec. 30. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!