Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű haj ez? Milyen...

Milyen színű haj ez? Milyen elnevezésű festékkel lehet ilyet, vagy hasonlót elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Se nem rózsaszín,se nem lila,se nem bordó,se nem piros és ezek közül egyik irányba sem akarom,hogy elmenjen a hajszínem.Hanem ezt a "megfoghatatlan" ritka színt szeretném.(Bár talán bordónak lehet mondani.Én is így hívom pontos név hiányában.)


Most válogattam több képet a netről,majd megmutatom a Fodrásznak,de mivel nem bízom benne,hogy ki tudná keverni,így jó lenne,ha már egy hajfestékkel mehetnék oda.


Az nem baj,ha sötétebb árnyalat,úgyis kopik majd,de ilyesmit szeretnék.Képet is linkelhettek.(Én is megmutathatom a többit,de ez az egy a legközelebbi és régen emlékszem,hogy láttam is pont ilyet a boltok polcain.) Keverési ötleteket is meghallgatok. Köszi!


2013. dec. 28. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
mivel nem vagyok fodrász ezért válaszolni nem tudok. menny el egy fodrász üzletbe és kérdezd meg
2013. dec. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
talán vulkán vörös de inkább fodrász által kikevert
2013. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rózsaszín és lila közt valahol mozoghat. Nem vulkán vörös,mert az nem játszik ennyire lilába.
2013. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a padlizsán és a piros színből keverték ki.
2013. dec. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is a 4-es által írt variációra gondoltam. Van is itthon egy Palette XXL lilám (s77) és ehhez gondoltam venni pirosat. Mert ilyet,szerintem már nem kapni üzletben. A vulkán pirosas,olyat pedig kifejezetten nem szeretnék. De ugyebár túl lilásat sem. Egyébként holnap konzultálok a jelenlegi Fodrászommal,átküldöm majd a válogatott képeket e-mailben,aztán majd meglátjuk mit ír,ki tudja-e keverni,vagy zsákbamacska lesz.Itt nincsenek jó fodrászok.

Azért várok még ötleteket,köszi mégegyszer!

2013. dec. 28. 21:48
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja és igen,valahogy pink beütése is van,tehát 3-asnak is igaza van,de talán a lila-piros kombóból ez is kisülhet.Passz.Köszi!
2013. dec. 28. 21:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy lila-narancs kombó is hasonlót hoz ki szerintem...Na majd később beszámolok a fejleményekről....
2013. dec. 28. 22:21
 8/13 anonim ***** válasza:
indola 8.77x -ez a hajfesték ilyen,csak a fodrász kellékesnél tudod beszerezni....az igazság az,hogy akkor lesz ilyen,amikor nagyon világos hajra van festve,esetleg festett szőkére,de akkor pedig nagyon hamar ledobja a színt...fekete vagy nagyon sötét hajra kened,nem lesz ilyen...én is ilyennel festem a hajam...
2013. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Csúcsszuper vagy!:) Köszönöm szépen!:)
2013. dec. 29. 11:33
 10/13 anonim ***** válasza:
nincs mit:-)))...próbáld csak ki,nem tudom hogy a fodrászod milyen festékekkel dolgozik,de ha neki nincsen indola..akkor te is meg tudod venni a fodrászkellékesnél..1300 ft körül van én 1,5 tubust kenek rá előre hosszabodós hajam van,1:1 a keverési arány ami annyit jelent hogy 1 tubus festék 60ml,ahhoz kell rakni 60 ml oxigentát,én 90-90 ml...és én 6-os oxigentával,ha 9-essel mész neki elöszőr,az annyit jelent h jobban világositani szívni is fogja,milyen mélységű,sötétségű a hajad???
2013. dec. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!