Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek az epilátortól szőrtüs...

Akiknek az epilátortól szőrtüszőgyulladásuk lett, milyen epilátort használnak? Milyen márkájút? Mást nem próbáltatok még?

Figyelt kérdés

Azért fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, mert én is epiláltam egy időben a lábam, de sajnos tele lett szőrtüszőgyulladással, amik alig akartak elmúlni és nagyon csúnya volt. Itt is olvasom sokszor, hogy másoknak is szokott szőrtüszőgyulladásuk lenni.


A lényeg röviden, egy ismerősöm promózott ilyen termékeket és a vásárlók is mondták, hogy direkt egy márkát keresnek, mert attól nem volt szőrtüszőgyulladásuk, de amikor az tönkrement vettek más márkát, és attól rengeteg szőrtüszőgyulladásuk lett.

Braunt használtak, ami bevált nekik, majd phillips-re váltottak. Mellesleg nővérem és én is phillipset (nem ugyanazt) használtunk, mindkettőnknek ugyanez volt a gondja.


Szóval lányok, ti milyen márkájú epilátort használtok? Van gondotok vele?

Azért is írtam le ezt, hogy hátha segítek vele valakinek. Én most spórolok, és szeretnék majd egy braun epilátort venni. :D


2013. dec. 31. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze ahhoz, hogy mit használsz.


Akkor gyulladhat be, ha

-nem fertőtleníted a lábad és a készüléket,

-vagy hiperérzékeny vagy.


S attól nőhet be,

-ha nem távolítod el az elhalt hámsejteket a bőrödről.


Ha nem vagy érzékeny, akkor elővigyázatosság nélkül sem lesz semmi problémád.


(Világéletemben braun készülékem volt és volt problémám gyulladással és szőrbenövéssel is, ha nem figyeltem oda.)

2013. dec. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem az említett phillips van, rendszeresen fertőtlenítem. A lábamat is szoktam rendszeresen, és radírozni is szoktam. Mégis rengeteg szőrtüszőgyulladásom van és néhány szőr be is szokott nőni. Pedig alapvetően nem túl érzékeny a bőröm.
2013. dec. 31. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Braunom van és rengeteg van tőle. De a szőrtüszőgyulladásnak semmi köze az epilátor márkájához.
2013. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!