Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium segítség?

Szolárium segítség?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy káros a szolárium, de mivel a nyár óta újra hófehér a bőröm és allergiás vagyok a barnító krémekre, ezért arra gondoltam, hogy elmegyek pár alkalomra.

Nyílván nem a csokiszín nálam a cél, csak egy egészséges barnaságot szeretnék elérni.

Mivel még sosem voltam, ezért azt szeretném kérdezni, hogy heti hányszor érdemes menni és hány alkalom után látszik körülbelül?


Köszönöm a segítséget:)


2014. jan. 1. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, még ennyi, hogy állószoláriumra gondoltam, mert a fekvőtől kicsit frászt kapok:)
2014. jan. 1. 21:58
 2/3 Nabilah válasza:
Heti egyet szoktak javasolni! Lehetőleg ne 20percre menjél egyből....az hogy mikor kezd látszani az a csövek minőségétől függ.
2014. jan. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is parázok most,mert régen nem szoliztam és hófehér a bőröm,de már idegesít egy kicsit. nekem régen heti 3szor kellett kezdetben menni először 6 majd 8 majd 10 percre. ekkor már egy minimális barnaság látszott.majd következő héten kétszer 10,12 percre. ekkor már látszik szépen.és ezután heti egyszer 12 esetleg 15 percre mely szinten tart! :D
2014. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!