Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb hajfesték?

Melyik a legjobb hajfesték?

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni újra festeni a hajamat, és mindenképp jó minőséget szeretnék venni. Még nem döntöttem el, hogy szőkét vagy barnát szeretnék. (Saját hajszínem sötétszőke-seszínű-szőkésbarna-fakó)

Fontos, hogy ne roncsoljon nagyon, a szín nagyjából egyezzen a megadottal (szóval ne legyen az, mint régen a palette festékkel, hogy kb 5 árnyalattal sötétebb...pedig nem is a képet néztem, és világosabbat választottam) és legyen fényes és viszonylag tartós a szín.



2014. jan. 1. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem lehet előre megjósolni,mindenkinek más a hajtípusa,így előfordulhat,hogy az ami valakinek nagyon jól bevált másnak nem jó,ezt ki kell kísérletezni,de talán egy jó fodrász megtudná mondani,hogy a te hajtípusodhoz melyik festék lenn a legjobb.
2014. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Háát én már elvesztettem a bizalmamat a fodrászokban sajnos. Hajat vágni is itthon szoktam, mert valahogy mindig sikerült a fodrásznak mást csinálnia, mint amit kértem (pedig egy egyszerű frizurám van...) és a festések sem sikerültek jól, plusz idő+pénz is.

Vékonyszálú, de sok hajam van, a végeken kicsit világosabb.

Akkor inkább azt kérdezem, hogy kinek mi vált be:-)

2014. jan. 2. 01:37
 3/4 anonim ***** válasza:
ne a dm-ben,vagy ilyen helyeken vedd.a legjobb,megbízhatóbb az, ha elmész egy fodrászkellések üzletbe és ott veszel festéket.a fodrászok is azzal dolgoznak,kicsit drágább,de nem fakul ki csillog,és olyan lesz az eredmény amilyet tényleg te szeretnél.:) én is ezt használtam,most fodrász festi,de ha visszaállítja a hajam 1 színűre újra én is ott fogok vásárolni,mert megéri
2014. jan. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp fodrászkellékesben vegyél professzionális hajfestéket, a hajadhoz való erősségű oxival. Mert ha dm-ben vagy hasonló helyen veszed a Palette féléket, abban van egy sablon oxi, de az nem mindenkinek jó. Ezért lehet mondjuk egy szőke hajfestéktől valakinek sötétbarna haja is, mikor másnak attól világosszőke lesz. Az oxi erőssége nagyon nem mindegy.
2014. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!