Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kallos placenta hajpakolások...

A kallos placenta hajpakolások közül melyik használ a legjobban? Van olyan h kallos placenta hajvégápoló, vagy hővédő?

Figyelt kérdés
mennyibe kerülnek?
2009. nov. 28. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

A placenta remélem nem azt jelenti a nevében, mint amire gondolok....


Amúgy nekem nagy tégelyes Kallos pakolóm van, és használ. A nevét nem tudom...

2009. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
de, a placenta pontosan azt jelenti. az emberi placentából gyógyszer készül, szóval állati placentakivonat van benne. mi ebben a durva?
2009. dec. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
NE hülyítsétek a népet. Nem, ebben nem méhlepény van, hanem növényi placenta. Mert a placenta eredeti jelentése 'magsarjadó'. Meg is lehet nézni a placentás kallos hátulját hogy mi van benne. Árpla meg iylesmi növények magsarjadójának a kivonata van benne. Ne hülyítsétek az embereket, ha nem tudjátok, miket beszéltek -.-
2009. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
tényleg placenta van benne, nagyon tápláló. az álltok meg is eszik, az emberi placentából gyógyszerek készülnek. én láttam olyat krémen, hogy marha placenta, ha jól emlékszem kallos volt. nincs benne semmi undorító.
2009. dec. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
: DD Mondom NEM állati vagy emberi placenta van benne, hanem NÖVÉNYI. Eleve az van a csomagolásra is írva, hogy értékes növényi kivonatokkal, és az összetevőknél sincs állati vagy emberi placenta feltüntetve...
2009. dec. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan, gyerekek olvassátok már el, hogy mi van ráírva. Persze, hogy növényi placenta. :)
2011. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Növényi és állati placenta található benne. A magyar leírásban ugyan ez nincs benn,de az angol az így szól: "... Treatments with marrow and ANIMAL placenta."
2012. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!