Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki tetszik jobban és miért?...

Ki tetszik jobban és miért? Angelina Jolie vs Cameron Diaz vs Bridget Bardo

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

Angelina Jolie :)


Árad belőle a nőiesség, nagyon tetszik a dús ajka és tehetséges színésznő.

2014. jan. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Brigitte Bardot (legalábbis gondolom, rá gondolsz). Persze nem most, mert már eléggé eljárt felette az idő, de annak idején egy igazi szexszimbólum volt, nagyon szép és dögös.

Jolie is szép, de csontvázzá fogyva már se nem nőies, se nem szexi, egyre kókadtabb.

Cameron Diaz pedig nem is szexi, nem is szép, egy csúnyácska, férfias nő, bár hatalmas plusz pont, hogy mennyit foglalkozik a testével, és milyen szépen izmos, szóval ilyen szempontból ő a legszimpatikusabb.

2014. jan. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
Angelina Jolie minden szempontból. Gyönyörű, nőies, és -sokakkal ellentétben- nekem nagyon kedvesnek tűnik és a kisugárzása is egyedi. Nagyon tetszik a szeme és a szája, emellett én azt is nagyra becsülöm, hogy eredményesen küzd az emberekért.
2014. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

Angelina Jolie

Mindig is szép nőnek tartottam. Tegnap láttam valamelyik csatornán egy hosszú interjút vele, amit Návai Anikó készített vele, talán akkor, amikor Mo.-on forgatták a filmjét. Nem volt rajta túl sok smink, mégis gyönyörű volt! Ahogyan beszélt az is annyira természetes és kedves volt, semmi nagyképűség. Elmondta, hogy ellátogatott Auschwitz-be, hogy a saját szemével lássa, mi történt.

2014. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

4 A látszat néha csal. Jolie elégé ösztönlény és belemászott más kapcsolataiba, illetőleg házasságába. Szép nő? Tőle sokkal jobbak is vannak...

[link]


Én azért haragszom erre a "nő"re, mert nem csak ezt a kapcsolatot csapta szét, hanem másokét is, illetőleg pedig úgy élt mint valami ösztönlény és most pedig játssza a Szűz Máriát. Én az ilyen álszent embertől rosszul vagyok. Szépnek igazán nem mondható, fakó fehér és csontsovány. A 40 fokos melegben is feketébe jár. Az élettársát lelakta rendesen. Sokkal inkább jobban szeretem az olyan embert, aki szerény és a cselekedeteiről alig hallani valamit. Pl. Lisa Marie Presley. Ő is humanitárius dolgokat hajt végre. Ellenben nem mászott rá senkire és neki is csodálatos gyerekei vannak, akiket nem reklámoz mindig. Jolie-nak már csak a nagy kerek feje van. Jó lenne, ha inkább elvonulna és magába szállna.

Az ilyen ösztön lény nőkre van jelző is. Igen lehet a férfi is hibás, de a nő is az. Ami pedig azt illeti, hogy mit mondanak róla sehogy sem fedi a valóságot. Se nem tehetséges és még szépnek sem mondható. Lisa után utána kell ásni mindennek és Ő sokkal inkább szerethető, mint ez vékony "nő". Anno Jolie arra fogta gátlástalanságát, hogy az apja 6 éves korába elhagyta őket. Anno mikor Elvis meghalt Lisa ott volt nála és látta az apja holttestét és mégsem lett olyan, mint az előző. Szóval szerintem elég gáz, hogy anno belemászott mindenhova és utána pedig mátírként jár-kel.

Lisa az, aki nem reklámozza magát és a Presley family. Lisa gyerekei csodálatosak. Jolie 3/4 évig bujkált Pitt-tel és nem vállalta fel a kapcsolatát. Nem állt Jennifer elé. Ugyan ezt tette Cage-gel és Colin-nal is, akinek akkor volt terhes az élettársa. Szóval az ilyen gáz. Lopott boldogság = 3/4 év, vagyis nem letisztázott dolgokban együtt lenni. Nem azt mondom, hogy baj ha vkinek vki megtetszik, pl. Latinovits-Ruttkai...., hanem az a baj, ha ez sorozatos.

http://www.youtube.com/watch?v=EFKuhU5Cxok

http://www.youtube.com/watch?v=E47UM4ES3HA


[link]

2014. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Az 5ös voltam...

Én akkor is gusztustalannak tartom Jolie megnyilvánulásait és azt, ahogyan élt él. Pitt-ről pedig a leírtaknak megfelelően megvan a véleményem. Képkereső tényleg van. Jolie 2013-as képei tényleg szánalmasak;fakó fehér csontsovány, nagy fejű, nagy szájú, zöld szemű, kb. 47 kg. Lisa pedig meseszép.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=B_Tzc-B-c1o,

http://www.youtube.com/watch?v=bdo6oneCygA

http://www.youtube.com/watch?v=dNKxip1leqU

http://www.youtube.com/watch?v=q2KAC1AdQf8


Jolie 2013

[link] --Ez tényleg szép. ::::

2014. jan. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Tönkre vágta Nicolas Cage-Lisa Marie Presley házasságát is...
2014. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Milyen kár, hogy Lisa Marie Presley NEM volt a felsoroltak között! Igaz, 5-ös?! KI TETSZIK JOBBAN ÉS MIÉRT? NEM PEDIG: MELYIKET NEM SZERETED ÉS MIÉRT?
2014. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

#8

4-es vagyok, üzibe is leírta nekem ezt a regényt, mint amit ide és én is mondtam neki, hogy szó se volt Presley-ékről a kérdésben. Kaptunk 3 nevet, azok közül választott mindenki és ennyi. Elmondtam neki, hogy engem nem érdekel, hogy milyen volt régen Angelina és Ő mit gondol róla. De úgy látszik egy mániákus, mert csak folytatta a szapulást és Presley-ék istenítését.

2014. jan. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen, nekem is elküldte. Nem tudom, hogy miért, mert nyilvánvalóan nem látjuk ugyanúgy a világot és most nekem hiába ír bármi olyat Angelina-ról, ami nem szép, mert én akkor sem fogom megszeretni Lisa Marie Presley-t és a családját ellenpéldaként. Nekem Angelina egy teljesen tiszta szívű és őszinte ember, és mellette gyönyörű. Az elején nekem közömbös volt Lisa Marie Presley, de most már kezd egy kicsit ellenszenvessé válni...
2014. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!