Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Örökölten ödémás (puffadt,...

Örökölten ödémás (puffadt, lila) szemekre van valami gyógyír?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem akármennyit iszom vagy alszom, akkor is duzzadt és lila a szemem alatt, már kiskorom óta. Annyira utálom! Hiába sminkelem, akkor is látszik. Tönkreteszi a fotóimat is. Ha rakok rá egy csomó alapozót, akkor is látszik. Szemkrémből is sokfélét próbáltam (mondjuk luxusmárkákból nem nagyon), de meg se látszik, hogy használom. Ez nem olyan, mint ha valaki pl. nem elégedett az orra méretével, mert egy kisírt/kialvatlan szem nem szép látvány, márpedig nekem smink nélkül (és sokszor azzal is) olyan. Épp egy új kapcsolat előtt állok és már kb. az van bennem, hogy biztos nem szeretne egy pasi se élete végéig erre ébredni.:( Segítsetek légyszi! Hülye válaszokhoz most nagyon nincs humorom. Köszi!
2014. jan. 3. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Masszírozd!Serkenti a vérkeringést és eltünteti az ödémát.Körkörösen finom mozdulatokkal.
2014. jan. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!