Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék venni olyan vaddisz...

Hol tudnék venni olyan vaddisznósörtés hajkefét, amelyben nincsenek egyáltalán műanyag szálak?

Figyelt kérdés
Vettem egyet 3000 Ft-ért a fodrászkellékesben, de utólag rájöttem, hogy jól átvertek, mert azt mondták, hogy 100%-ban természetes sörtékből áll, erre kiderült, hogy a fele fekete kis műanyag szálakból tevődik össze. Most nem szeretnék mellélőni.

2014. jan. 4. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hú, hát most megijedtem, mert én is fodrászkellékesnél vettem, és nekem ott azt mondta, hogy 100 % vaddisznósörte. Te miből jöttél rá, hogy nem az?
2014. jan. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valamelyik megnéztem a hajkefe sörtéit és láttam, hogy fele ilyen, fele olyan :/ Van amelyiknek világosabb a vége és elvékonyodik egy kicsit, gondolom az azok a sörték, és van olyan, amelyik ugyanolyan vastag, kemény, fekete színű (ez a műanyag gondolom én).

Utánaolvastam és sokan jártak így. Ők meggyújtották a "sörtét" és úgy jöttek rá, hogy nem azt kapták, amit szerettek volna.

2014. jan. 4. 10:25
 3/4 A kérdező kommentje:

Na ezt jól megmondtam :D Bocsi :D


Tehát:

Valamelyik nap megnéztem a hajkefe sörtéit és láttam, hogy fele ilyen, fele olyan. Van amelyiknek világosabb a vége és elvékonyodik egy kicsit, gondolom azok a vaddisznósörték, és van olyan, amelyik ugyanolyan vastag végig, kemény, fekete színű (ez a műanyag).

Utánaolvastam és sokan jártak így. Ők meggyújtották a "sörtét" és úgy jöttek rá, hogy nem azt kapták, amit szerettek volna.

2014. jan. 4. 10:27
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Gyújtsd meg te is!

Az enyém is úgy néz ki, mint amit leírtál, de teljesen eredeti, nincs benne műanyag.

2014. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!