Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bele is vágok:

Az arcom téglalap alakú, a szemöldököm vastag, "pisze orrom" van, az ajkaim teltek, vastagok a szemeim hol zöldesebbek hol barnábbak és kicsit vágottak. Rajztanárom szerint mongolosak, a magyar származás miatt. Sokan mondják, hogy karakteres az arcom. Nem is lenne vele problémám, ha a hajam nem lapulna le mindig. Hosszú, vékonyszálú lelapuló szőke hajam van. A hosszabb tincsek a vállam alá érnek. Megőrít, hogy akármit csinálok vele (göndörítem, hullámosítom vagy csak szimplán fejemet előrehajtva szárítom, hogy dús legyen), lelapul, és úgy nézek ki, mint akin végignyalt egy tehén. Borzalmas. Szoktam ricinusolajozni, nekem rengeteget használt, de még mindig lelapul. Gondoltam rá, hogy levágatom, de nem tudom milyenre, illetve, hogy megérné e. Ja és persze szemüveges vagyok (vastag, fekete keretes), ezért azt is figyelembe kell vennem, hogy ahhoz mi áll jól. Szerintetek? Tudtok valamit ajánlani? Előre is köszönöm a válaszokat.:)


2014. jan. 4. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ez nekem is probléma :D szerintem úgy lehet kicsit javitani rajta, hogy nem fésülöd agyonra, én pl hajomás előtt szoktam fésülködni, utána köv hajmosásig nem is csak néha, és ha reggel előredobod a hajad alányúlsz a fejbőrödhöz, és kicsit megrázod, megdörzsöldö, hogy kicsit kócos legyen, akkor lesz egy kis tartása :D persze nem azt mondom hogy szénakazal legyen :D kb igy: [link]
2014. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de ezek nekem nem használnak. Nem fesulom agyon a hajam, pont ezért.. :/ azért köszönöm
2014. jan. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!