Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak ha borotválástól...

Mit csináljak ha borotválástól intim helyen nagyon csúnya, piros pöttyös lesz?

Figyelt kérdés
Most azt gondoljátok, hogy hülye vagyok ilyen mindenkinek van...Pedig ilyen nincs...Egymás hegyén-hátá n jönnek ki 1 borotválás után, a nemi szervem körül kb 200 darab...Hónapokig ottvannak. Borotválás: Bőséges borotvahabot 5percig hagyok rajta puhulni, használatlan borotvával, hideg vízzel borotválom. Utánna Bepathennel, vagy Fenistillel kenem be, mert ezt ajánlották. De próbáltam már hintőporral satöbbi...Fogalmam nincs, nem merek mutatkozni a barátnőm előtt 1 hónapja.Még soha nem sikerült megcsinálni. Mivel szőrtelenítsem ott? Az hogy úgyhagyom kizárt, nem bírnám, bnőmnek is így tetszik. Gyanta fájna, nem tudnám beszerezni, úgy ahogy az epilátort sem. Kérlek segítsetek :((( 18 éves fiú
2008. júl. 15. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt próbáltad már, hogy nem kened be semmivel utána? Mert én úgy tudom, hogy nem szabad, mert az is irritálja. Vagy az a borotvahab nem jó neked oda, amit használsz. Beszélhetsz egy bőrgyógyásszal is, lehet, hogy tud rá adni valamit. Na meg nem is kell félni a dokitól, mert nem kell lehúznod teljesen a nadrágot, csak addig, ahol a péniszed kezdődik, úgyhogy azt látni sem fogja.
2008. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A friss borotva jobban sebez, mint a már egyszer használt! Ha nagyra hagyod nőni, akkor többször kell rámenni, hogy jó legyen, és attól is sebesedhet!

Vagy vágd le a nagyját ollóval, vagy vegyél egy szakállvágót és azzal csináld szárazon, az nem sebez és 0-ra is vághatod vele!

2008. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,próbáltam hogy nem kenem be semmivel utánna,próbáltam sokszor borotvahab nélkül is, orvoshoz nem nagyon szeretnék elmenni a szüleim miatt:( Próbáltam már mindenhogy, használt borotvával is, szakállvágóval nem nagyon vállt be, mert borostás:S Köszi az eddigi tippeket várok még!
2008. júl. 15. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szija, és próbáltad már a szőrtelenítő krémet? mert szerintem a borotválástól vannak azok a pöttyök, bár pattanásos vagy inkább csak vörös dudorok?

mert nekem is sokszor patis odalent énis borotválom. a gyantát meg hát nem is tudom lehet nagyon érzékeny vagy odalent azért remm sikerül vhogy onnan eltüntetni őket

2008. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
elmehetsz akár bőrgyógyászhoz is, arról nem kell tudnia anyukádéknak és lehet h mondana vmi értelmeset is :)
2008. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Póbáltam a szőrtelenítő krémet, de az nem viszi le a szőrt, szinte semmit nem csinál, pedig utasítás szerint használom. Amúgy igen ezek pattanás szerűek, piros dudorokon fehér meg minden:S
2008. júl. 15. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
a barátom borotválja,és kapott tőlem az ARCÁRA való Gilette borotválkozás utáni gélt...és mindig bekeni ott is,miután leszedte,és azóta nem pattog ki neki,ráadásul hűsít is...
2008. júl. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha bírod a meleget akkor jó forró vízben tusolj zárt ajtóknál, hogy gőz keletkezzen, ilyenkor a pórusok kitágulnak és kevésbbé lesz sérülékeny a bőrfelszín. Szerintem próbáld ki mindenképp! A szauna még jobb, ha van rá mód! Ja, és a szőr növekedésével megegyezően borotváld!!!
2008. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!