Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is évek óta otthon fest...

Más is évek óta otthon fest hajat?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalataitok, nekem jobban bejött mert hamar elkészülök és nem is olyan sárgás mint a fodrásznál. Viszont a neten sok riogatást olvasok, hogy ezek a termékek nincsenek tesztelve (amit kétlek mert úgy nem kerülhetne boltba) és hogy magasabb a hidrogén-peroxid tartalmuk. Ti mit tapasztalatok ?Bevált az otthoni hajfesték?
2014. jan. 5. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

én lassan 4 éve festem magamnak a hajam,voltam már fekete,használtam szőkítőport,a vörös szinte minden árnyalata a fejemre lett már kenve,a hajam pedig tökéletes állapotban van

én is sok rémtörténetet hallottam,de szerintem jobb az otthoni festés,gyors,kényelmes,tökéletesen fed

általában Syosst használok,de most kivételesen Palettet vettem

2014. jan. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Világ életembe magamnak festettem itthon a hajam. 6 éve anyunak is én festem itthon, illetve tesómnak is!.:)
2014. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%
Anyum is és testvérem is már évek óta itthon festik. Gyorsabb, olcsóbb, egyszerűbb:)
2014. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Én is és anyukám is évek óta itthon festjük..nekem sose festette fodrász a hajam, az itthoni festés sokkal olcsóbb.
2014. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

15 éves korom óta festem, és már mindenféle színű volt. Még soha nem voltam fodrásznál sem.

26/L

2014. jan. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, zöld kéz ment. :)
2014. jan. 6. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!