Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen márkájú hajfesték...

Milyen márkájú hajfesték kopik a legjobban? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajat szeretnék, de nem akarom folyton festegetni, szóval valami olyan kéne, ami nagyjából kikopik 2-3 hónap alatt, amikor elkezdene lenőni...

Az eredeti hajszínem világosbarna, de a vége felé szőkés.

Szóval melyik az a festék/tartós színező, ami egyenletesen fogja be, nem vöröses (a barnák gyakran vörösesek vmiért), és gyorsan kopik. Szóval tartósság szempontjából melyik NEM vált be nektek?:)


2009. nov. 29. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

L' oreál Casting...

nekem kb. 2 hétig volt olyan színe amilyen kellett volna utána kezdett kikopni...és nem nől le..

2009. nov. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Belle Color.
2009. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a vörös színe meg a hajad pigmentjei miatt vannak.
2009. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Garnier Color Naturals. Nekem gesztenyebarna a természetes hajszínem. Befestetem Garnier Color Naturals sötétbarnával. Befogta színte feketének látszott az első 2 hétben. De olyan 5 hét múlva teljesen visszatért az eredeti hajszínem.Persze amit nem is bánnok. Te is gondold meg. Mert ha világosbarna hajszínel születtél az áll neked jól. Ráadásul az szerintem egy szép természetes hajszín. Egyelőre egy nem tartós vagyis egy hajszínezővel fesd be a hajjad. Ha úgy láttod jól áll stb akkor tartós hajfestékkel is befestheted.
2009. dec. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!