Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Ki használ Mélyfekete...

Csajok! Ki használ Mélyfekete Loréal hajfestéket? Most vettem először, de sajnos elhagytam a benne lévő leírást és most nem tudom mit hogy keverjen a barátnőm!

Figyelt kérdés
Van a hajfesték, a színelőhívó krém na meg a magas fényű kondícionáló ha jól tudom az kell a legvégén.

2014. jan. 5. 16:26
 1/9 A kérdező kommentje:
ÁÁ SÜRGŐSEN INDULNOM KELLENE MERT KÉSŐBB NEM ÉR RÁ CSAJOK LÉGYSZIII :S
2014. jan. 5. 16:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kell használni, mint más hajfestékeket.
2014. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
HAjfestéket kinyom, mellé a színelőhívót összekever, aztán mikor lemossa az ember samponozás után balzsamnak felrakja a kondicionálót és kiöblíti.
2014. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na veletek sajnos nem sok mindenre jutottam volna :D Egyrészt mire választ kaptam rég elhagytam a házat másrészt nem is így kell.... L'oréal Preference-ről volt szó.Egyáltalán nem ugy kell mint a többit és nem kell kinyomni semmit sehova!! A hajfestéket kell beleönteni a színelőhívós flakonba és felrázni stbstb ugyhogy legközelebb ha nemtudtok valamit inkább ne rontsatok a helyzeten,kösz a félrevezetést :D nem vicckívül köszi azért!
2014. jan. 6. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod minek kérdezed? Amúgy meg a többi hajfestéket is így kell. Nem mindegy, hogy egyik flakonba öntöd a másikat, vagy egy harmadikban összekevered? Idióta! Hány éves vagy? 10 évesen még nem akarjatok hajatfesteni.
2014. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
20 vagyok és megtaláltam a papírját nagy szerencsémre... HAHA :D És nem mindegy meert nem összekeverni kell hanem összerázni! ANNYI
2014. jan. 6. 19:42
 7/9 anonim ***** válasza:
10 éves kisfiú létedre inkább kisautóznod kellene, nem itt lógnod. Főleg, hogy a téliszünetnek is szerintem már vége, leckéd nincsen, drága?
2014. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz more ? :DDDDDDDDDDD
2014. jan. 7. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Megy trollface-re! :D Vagy valahova, még eldöntöm!

2014. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!