Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erősen érzékeny bőrömre mit...

Erősen érzékeny bőrömre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Erősen érzékeny bőröm van, hámlik és ki is csattan fürdés után és fürdés után 2 nappal. Egészségesen táplálkozom, vizet is rengeteget iszom. Most kezdtem el valamilyen hidratáló krémet használni, aztán meglátjuk mi lesz, ti mit ajánlotok?
2014. jan. 5. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
arcbörre gondolsz vagy az egyéb testrészeken? A kicsattanon mit értesz? A hidratálás mindneképp ajánlatos a szárazság az mindig vizhiány miatt van hacsak nem vagy 60 fölötti.
2014. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
arc és felső mellkas, kipirosodik és hámlik, pattanásos is. A vízhiányt meg tényleg nem értem.. napi 4 liter nem elég pff
2014. jan. 5. 19:21
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen tisztálkodózsert hazsnálsz? az hogy iszol 4 l-.t nem mérvadó a börnél. sok iylen van, kozemtikus vagyok, ez egy börptipus korpás seborrea ez mindig vizhiányos és hámló. De lehet azért rajta javitani. Nekem is iylen a böröm és az arcom nem is birja a vizet azonnal hámlik töle. Füdrés után azonnal be kell kenni magam mindnehol mert különben vsizekt és hámlik a böröm. Mindneképp használj testápolót és arcodra hidratáló krmet, fontos hogy börtipunak megfelelöt. Esetleg még lehet bör allergiától is ezért kérdeztem mit hazsnálsz rá? Legjobb lenne egy szakembert kérdeznia a börtipusodrol és ha ö ezt megállapitja tud is ajánlani rá krémet, sokan rossz krémet használnak mert nincsenek tisztában a börtipusukkal.
2014. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig kentem vmilyen körömvirág krémmel a Petra cég gyártja, ez annyira nem segített éreztem is hogy ég tőle a bőröm, de a legalább nem hámlott tőle mert valamennyire nedvesen tartotta. Most kentem be épp fél órája a Yamuna hidratáló krémével és mondhatom nagyon sokat segített rajta már! nem olyan piros és nem is hámlik ráadásul égető érzés sincs tőle. Bevált még vmilyen arclemosó a Biodermától, ettől sem hámlott miután lemostam vele, viszont ez kicsit irritálta, lehet a fertőtlenítő miatt. Gondoltam még arra is, hogy mindig bekenem ezentúl arcszesszel, mert az fertőtlenít, viszont gondolom nem lenne jó az irritáció miatt. Maradok egyelőre ennél a krémnél, és zuhanyzásnál mindig megpróbálok minél hamarabb végezni, mert így nem tudja úgy szárítani a víz sem. Hajra pedig nekem csakis vmi erősebb termék válik be, ilyen a Mediket+, a gyengébbektől már más estére zsírosodik és korpás megint. Akarok most venni sörélesztő tablettát, gondolom az is segít valamennyit.
2014. jan. 5. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:
a sörélesztö erre nem ngyon elsz jó, irritált börre felejtsd el az arcszeszt. Az csak mégjobban szárit. Mit akarsz fertötleniteni ez nem fertözés? a körömvirágra meg valószinüleg allergiás vagy azt felejtsd el. Lehet nem ártana egy bögyógyásznak megmutatni mert akár pszoriázis is lehet.
2014. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
voltam vele bőrgyógyásznál ezelőtt 2 éve, az a h*lye P*csa meg csak a pénzre ment, felírt mindenféle sz*rt rá ami r*hadt drága volt, aztán nem is segített annyit, az olcsóbb szerek meg beváltak, szval ez tényleg kib*szás így.. de ha találok vki olyat ismerősök által, aki meg is mondja mi a bajom akkor elmegyek majd hozzá. a fertőtlenítésre pedig a pattanások miatt gondoltam, hisz azok amiatt keletkeznek nem?
2014. jan. 5. 19:57
 7/9 anonim ***** válasza:
mik keletkeznek a pattanástól? kozmetikusnál voltál már?
2014. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
úgy értem ha nincs fertőtlenítve a kezed amivel az arcod fogdoson vagy maga az arcod, akkor pattanások lesznek rajta, ás ezért gondoltam a fertőtlenítésre arcszesszel.
2014. jan. 5. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
irritált börre semmiképppp ne kenj arcszeszet. a kezdet most meg mielött az arcodhoz nyulsz akkor ne lesz gond. Egyébként valószinüleg belülröl jön tehát ha nem nyulsz az arcodhoz akkor is ott lesznek. Szeritnem keress fel egy jó kozemtikust.
2014. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!