Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Loreal Casting Creme Gloss...

A Loreal Casting Creme Gloss Gyöngyszőke (810) árnyalata mennyire hamvas?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a színkódokban az első szám a színmélység, a második pedig a színárnyalat. 810 esetében tehát ez egy 8: világos szőke 1: hamvas árnyalattal.
2014. jan. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de esetleg olyan is tudna válaszolni, aki kipróbálta? Mivel elvileg a jégszőkéknek is hamvasaknak kéne lenniük de nem igazán azok...:/
2014. febr. 7. 20:58
 3/4 SziaSz válasza:
Én ma festettem be a hajam az 1010-es világos jégszőkével, de alig lehet észrevenni a változást.A természetes hajszínem szőkés-barna (sötét szőke), kicsit világosabb eredményt vártam volna.Szerintem a 810-es árnyalattól sem lesz hamvasabb/világosabb a hajad, hacsak nem vagy természetes szőke hajú.Remélem tudtam segíteni :)
2014. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, szőke vagyok, mellé hamvasra festett szőke, de a sima festékek eléggé roncsolnak, és a Castinggal festettem anno sötétebbre a hajam de nincs igazán hamvas árnyalat ebben a felhozatalban... Nekem eléggé világosította a tövemet is, csak nem elég hamvas ugye.
2014. júl. 4. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!