Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frizura ötleteket tudnátok adni?

Frizura ötleteket tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Tudom, ez így kép nélkül kissé nehézkes, de hátha...


Legfontosabb: Nő vagyok :)

Jelenleg két oldalt nullára fel van nyírva a hajam, felül pedig akkora, hogy ha középen elválasztom épp nem tudom még a fülem mögé tűrni. Pár szál frufru is van, csaqk hogy ellensúlyozza az amúgy elég kerek képemet. Szög egyenes, aminek viszont olyan erős tartása van, sehova nem lehet habbal, lakkal odakényszeríteni... Ráadásul rengeteg van, így hogy fél fejemről "hiányzik", a maradék is több mint az átlag.


30 éves elmúltam, de imádom az egyedi, kissé "sorból kilógó" megoldásokat. Munkám miatt se időm se energiám nincs kb 10 percet sem a tükör előtt tölteni. Nagyon fontos továbbá, hogy ne lógjon a szemembe, egyrészt mert hülyét kapok tőle, másrészt mert olyan vegyszerekkel dolgozom, hogy nem nyúlkálhatok az arcom közelébe a hajam miatt.


Namármost, mivel a jelenlegi pont sehogy sem áll, és pont a szemembe is lóg, szeretném levágatni. Szeretettel várok némi képekkel megtolt ötletet, hátha összejön valami jó :)


Előre is köszönöm:)


2014. jan. 6. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp növeszd meg az oldalsó részt. Legalább az egyik oldalon. Rgy taréj szerű hajjal nem sokat lehet kezdeni. Max ha nagyon idegesít játszhatsz hullámhajcsattal vagy hátra is fonhatod. Bár kép tényleg többet segítene. Kb punkos tarajas hajat látok magam előtt.


[link]

2014. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gungasam ***** válasza:
nullás gép, kéthetente.
2014. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!