Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok nektek mi a véleményete...

Fritz Roland kérdése:

Lányok nektek mi a véleményetek a férfi félhosszú hajról?

Figyelt kérdés

[link]


Most növesztem a hajam és valami ilyesmit szeretnék,kinek mi a véleményre róla?



2014. jan. 6. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
nem tetszik nekem oylan ovodás rendezetlen. de nekem eleve csak a rövid tetszik a hosszú hajú pasiktól kiráz a hideg az nálam mindig kizáró ok volt, mondjuk nem is ismerkedtem avgy randiztam sosem olyannal. De sok nönek tetszik, szerencsére nem vagyunk egyformák.
2014. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem sokkal jobban bejön a félhosszú, mint a rövid, viszont a linkelt "frizura" szerintem szörnyű, bocsi:s
2014. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szeretem ha olyan "túrnivaló" :DD szerintem szexi
2014. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a linket, csak úgy általában:


Inkább a félhosszú, hosszú haj jön be, mint a rövid. A kopasz egyenesen taszít, már úgy értem ha nem természetes kopasz (mert arról senki sem tehet), hanem ha van haja de tarra nyírja, pfúj.


Szóval éljen a haj! Viszont inkább az a kérdés, hogy milyen az arcod, fejformád... nem mindenkinek áll jól a hosszú, van aki mégis inkább röviddel jobb.

2014. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akinek jól áll, azon tetszik.

A képen szereplőnek nagyon nem áll jó, olyan ápolatlan benyomást kell.

Általában, akinek egyenes a haja, annak jobban áll. Az ilyen göndörkés, hullámos haj csak össze-vissza áll tőle.

2014. jan. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem a legelőnyösebb képet raktam be,akkor sry. Viszont szívesen fogadok ötleteket félhosszú frizurában ha vannak.
2014. jan. 6. 18:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Ebböl is látszik mennyire különbözünk nekem mindig is bejöttek a kopasz vagy nagyon rövidre nyirt haju pasik, nekem valahogy ez a férfias. Természetesen nem a primitív kopasz kigyurt pasikra gondolok... De amint fél hosszú a haja egy pasinak az nekem oylan feminin. Persze van 1-2 kivétel de a legtöbb nem férfias nekem. (elsö voltam)
2014. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:DD
2014. jan. 6. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:

A kép tényleg nem a legjobb, de nekem nagyon bejön alapból a félhosszú és a hosszú haj is.

Ilyenek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!