Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon durva, hogy megörülök...

Nagyon durva, hogy megörülök a hosszú hajú, rocker pasikért?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok,nem sokan bírják ezt elfogadni és meglátok egyet már odavagyok és leszólnak elég rendesen.


15/L



2014. jan. 6. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A te korodban ez még teljesen normális :)
2014. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, tinirajongás.


nem a hosszú haj miatt, nekem is bejönnek, pedig 38 vagyok...de nem vagyok oda az összesért, szép is lenne, kb. az összes ismerősömnek hosszú haja volt huszonévesen. aztán elkezdtek kopaszodni sokan...

egyébként örülsz, vagy őrülsz, nem mindegy.

2014. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

az ő korában?:D

ezt nem igazán lehet kinőni

amúgy nem durva,nekem is nagyon bejönnek

20L

2014. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem,hogy az összes,meg az arcuk is számít,hogy hogy áll nekik..csak ők jönnek be rövid hajúakat észre sem veszem.és imádom amikor rázzák a koncerten :P
2014. jan. 6. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:

az ő korában az, hogy meglát egy hosszú hajú rockert, s mindjárt megőrül érte. ez a tinirajongás, mondjuk, rám sosem volt jellemző.


s nekem is tetszik továbbra is, 38 évesen, csak ebben a korban már azért kicsit más szempontokat nézek:) s huszonévesen meg szinte az összes ismerősnek, barátnak (akivel közeli kapcsolatom volt), hosszú volt a haja, s leginkább kopaszodás miatt vágatták le rövidre. de nekem is jobban tetszik a hosszú, mint a rövid, és sose értem a barátaimat, akik pl. a tesóm kemény kb. ötcentis hajára azt mondják, hogy hosszú. szerintük a félcentis a jó...én meg azt nem értem, abban mi a jó, én szeretem, ha az illetőnek van haja.

2014. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez normális, nekem 24 évesen is a hosszú hajú pasik tetszenek, én se igazán veszem észre a rövidebb hajúakat..persze más szempontok is fontosak:D
2014. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem durva, normális. Nekem is a hosszú haj jön be, volt egy rocker korszakom is, de már azon túl vagyok, viszont a hosszú haj az örök favorit. (Mondjuk a rock is, de már nem vagyok fanatikus rock őrült, mint egykor.)

19/L

2014. jan. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!