Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség az epilátorok...

Mi a különbség az epilátorok között? Bővebbn lent.

Figyelt kérdés

Vannak ugye a drágábbak 30-40 000 ft és az olcsóbbak 5-15 000 ft. Mi ezek között az érdemi különbség? Oké, masszíroz, hűt és vízben is jó, de van vmi kirívó különbség? Az olcsóbb csak eltöri a szőrt, szőrbenövés lesz tőle? Vagy csak a fajdalomszint más?


A másik meg, hogy a philipsnek is van pl 5 epilátora 15 000 ftért? Most itt melyiket válasszam? Itt minek csinál egy gyártó 5 azonos árú, de különböző terméket? Mik a különbségek? Egyik ilyen bőrtipusra másik olyanra?



2014. jan. 7. 23:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy 6000 Ft-os Phillips Satinelle-em van, most vettem nyáron. Az előző is ilyen márkájú volt, az 10 évig bírta. A szőrömet mindkettő tökéletesen kiszedte, sosem volt probléma egyikkel sem. Én biztosan nem vennék 30-40 ezerért, de neked kell mérlegelni.
2014. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!