Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalataitok a RIO...

Mik a tapasztalataitok a RIO otthoni lézeres szőrtelenítőről (RIO SALON LASER, RIO SCANNING LASER)?

Figyelt kérdés
A fórumokat már elolvastam, mindenkit érdekel, de senki sem nyilatkozik. Lécci' olyan írjon, aki már tényleg használta!
2009. nov. 30. 16:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy csomó fórumot átolvastam nagyon sokan érdeklődnek utána, de senki nem próbálta még? :-(
2009. dec. 8. 08:57
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Én használtam/használom most is, a Rio Scanning Laser x60-as lézeres szőrtelenítőt. Kb fél éve vettem a Minden ami Nő webáruházból és csak jókat mondhatok:) az első hónapban nem mondtam volna hogy megérte, mert sok időt töltöttem vele és nem láttam az eredményeket, de aztán lassan elkezdtek kihullni a szőrszálak és most már csak itt-ott foltokban vannak kósza szálak. Így aztán most ha előveszem pár hetente egyszer, akkor oda teszem a fejet ahol még látok szőrt és hamar végzek is. Nem hittem volna hogy ennyire megkönnyíti a dolgomat. Azt gondoltam, hogy valamennyire ritkul majd a szőrzetem és én már annak is örültem volna. A kozmetikusom persze azt tanácsolta hogy inkább menjek hozzá IPL-es szőrtelenítésre és ezek az otthoni kütyük nem érnek semmit-na mindenesetre én adtam neki egy esélyt. A kozmetikus sem szeretné nyilván a saját üzletét rontani, így nem fogja senkinek sem tanácsolni hogy oldja meg otthon olcsóbban.

Amit elmondhatok, hogy ez elején le kell ülni és végigcsinálni a több órás kezeléseket a kedvenc sorozatod előtt:) és ez azért néha macerás. Dehát bejelentkezni a kozmetikushoz is az, mi nők tudjuk ezt.....

Úgyhogy összességében fél év kitartás, utána néha utókezelések. Aki ezt vállalni tudja(plusz a pénzt a gépért-amit én el fogok adni vaterán fél év múlva)annak megéri. De ez személyes vélemény, más is írhatna tapasztalatot!

Pusza

Nii

2010. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szia! Ez a kérdés engem is érdekelne,én is egy Rio Salon Laser x60 ast szeretnék venni,de semmi vagy csak kevés tapasztalatot találok rolla.

Az előző hozzászólóhoz: már eladtad a gépet ? Érdekelne!

2010. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálunk pont eladó egy RIO SALON LASER X60 típusú otthoni lézeres végleges szőrtelenítő. A terméket januárban vásároltuk, csak 6 hónapos, még másfél év garancia van hozzá. Csupán 3szor volt használva idő hiányában. Budapesten tekinthető meg és csupán 95.000 Ft 125 helyett. Tel 20-775-8718
2011. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Yézusom, újonnan sem kerül annyiba :D
2014. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van egy eladó Rio Salon Laser X60 szőrtelenítő készülékem, melyet a Vaterán és a Teszveszen is meghirdettem 70.000 Ft-os áron. A gép hibátlan állapotban, minden tartozékával együtt eladó. 3 éve vettük a gépet a páromnak, mire 7 hónapja rászánta a szükséges időt és rendszeresen elkezdte csinálni. Jelenleg 3-4 hetente 20 percet használja, de már olyan kevés szőrszál maradt, hogy az nem zavarja.
2015. márc. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!