Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valahogy nem lehet halványítan...

Valahogy nem lehet halványítani a bőrrepedést?

Figyelt kérdés

Kiskoromban elhízott voltam és akkor repedezett szét a bőröm a csípőmnél. Nem olyan vészes, de most már kezd egy kicsit irritálni. Olvastam bőrápoló krémekről, de megér ezeket beszerezni és ha igen, akkor milyet ajánlotok?


Hozzá értő emberek segítségét kérem!


2014. jan. 11. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes feszesítő testápolót használnod,de van kifejezetten erre való testápoló,szérum.Keress rá a neten,mert különböző árak és termékek vannak nagyon pénztárcafüggő.
2014. jan. 11. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is, van meg az emberiség kb felének.

A szövetet összeforrasztani nem tudod, a szintkülönbség meg fog maradni.


Az hogy fehér vagy vörös-e estelg változhat, elhalványul az idő múlásával. Eltűnni nem fog.


A keceficék drágák, de tényleges javulást nem igen hoznak. Ha a lelkednek jót tesz, kenjed, de ha használna is , sokkal kevesebbeknek lenne ilyen a bőre.

2014. jan. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!