Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fogalmam sincs milyen hajvasal...

Fogalmam sincs milyen hajvasalot vegyek:/ segitenetek?

Figyelt kérdés
van egy rassmann.os hajvasalom de nem nagyon szeretem....a hajam kicsit hullamos szenvedes kivasalni ha meg sikerul 5perc es mar ossze vissza all milyen markat+tipusut ajanlotok?

2014. jan. 13. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem Remington van, a típusát már nem tudom, 16 ezer volt, de kb. 4 éve bírja, 230 a max, én 210-en használom és nagyon szeretem.
2014. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem remington hajsütővas meg hauser hajvasaló van és mind a kettő megbízható.
2014. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
en is remingtonra gondoltam de fogalmam sincs melyiket vegyem..:/
2014. jan. 13. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem Ga.ma hajvasalóm van, nagyon szeretem, már 2007 óta használom. Tavaly kaptam egy Remingtont, de azzal nem voltam megelégedve, pontosan egy éves korában megadta magát.

Nagyon bántam, hogy félreraktam a Ga.ma hajvasalót. Most vásároltam egy Rowenta Respect vasalót. Nagyon elégedett vagyok vele, gyönyörű tőle a hajam és tartósan egyenes. (egyébként göndör..) Én csak ajánlani tudom.


Használsz hővédőt? Talán az is segíthet, hogy egyenesebb maradjon a hajad..


21/L

2014. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem Remingtonom van, ilyen [link]


4 éve van meg és hibátlanul működik, nem is kellene másik, amíg ez jó. Bár ez nem hőfokszabályzós meg ilyenek, de 210-re melegszik.

Annak idején akciósan 2000 Ft-ért vettem, de teljes áron sem lehet olyan horribilis összeg.

Ha nem is ezt a típust vennéd, a Remingtont, mint márkát abszolút tudom ajánlani. Barátnőmnek is Remington van, majdnem azóta, mint nekem és neki is tökéletesen működik.

2014. jan. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen hasznalok hovedot! bellissima imetes fc16, remington sleek and curl, remington keratin therapy ezeket neztem meg a neten es elegge tetszenek ezekrol velemeny esetleg?
2014. jan. 14. 05:32
 7/8 A kérdező kommentje:
*imetec
2014. jan. 14. 05:44
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyenem van IMETEC.Imádom,már 3 éve használom.

Nagyon jól simít,és göndörít is,ha akarod. :)

Megérte megvenni,csak ajánlani tudom.

2014. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!