Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kihez tudnék fordulni a...

Kihez tudnék fordulni a kérdéseimmel?

Figyelt kérdés
Pár napja találtam 1 videót 1 lányról előtte és utánna képekkel az arcáról. A videóban felmutatta, h miket használt rá. 5millióan látták a videót. Rákerestem az oldalra és megtaláltam a szereket. [link] megszeretném venni mert már mindent kipróbáltam (15 éves vagyok természetes dolog, h van rajtam pattanás. Na de, h ennyi...)és semmi sem segített és mivel olyan sok pozitív vidót láttam még ugyanezekkel a szerekkel mit veszthetek. Csak aza baj, h minden angol. Mondjuk sokmindent értettem abból amiket olvastam, hallottam de nem minden tiszta. Sminket használhatok utánna vagy egyáltalán nem tehetek semmit az arcomra, ha már használtam? Ha elkezdem használni és a bőröm még roszabb lesz akkor mit tegyek? De ha mégis beválik és a használata és a bőröm már teljesen szép, és ha abbahagyom ugyanolyan rosz lesz mint volt? Nagyon fontos kérdések és nem tudom a válaszokat. Hol, kitől kérdezzem?

2014. jan. 14. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A lényeg az összetevő. Benzoyl peroxide-os krémet itthon is kaphatsz más név alatt.


Mivel a pattanás a korodból adódik, igen, ha abbahagyod, visszajön. Folyamatos kezeléssel, jól felépített arcápolási rutinnal csak visszaszoríthatod.


Itt olvasgass:

[link]

2014. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És vajon érdemes-e megvenni azokat, amik a linkembe vannak vagy inkább vegyek Itthon?
2014. jan. 14. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezeket nem ajánlom. Ellenőriztem az összetevőket, és pl. a hidratálója erősen komedogén, azaz baromira nem ajánlott pattanásra, hiába úgy hirdetik.


Olvasd el a cikkeket, tanuld meg azok alapján, hogy milyen összetevőket kell keresned, melyeket pedig kerülnöd, és szebb lesz az arcod!

2014. jan. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha pont nem ajánlott az összetevői miatt pattanásos bőrre miért így hirdetik? De amúgy szerintem jó lehet mert nagyon sok videó van amikbe áradoznak ezekről a szerekről és az előtte utánna fotók is nagyon meggyőzőek.
2014. jan. 14. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!