Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki nem tudná nekem megmond...

Zsuncika kérdése:

Valaki nem tudná nekem megmondani, hogy mennyibe kerül az Ilcsi féle AHA-s biológiai hámlasztó, és a hozzátartozó esemény előtti pakolás? Esetleg valaki, akitől be tudnám szerezni? Mivel nekem nem adják ki, nem vagyok kozmetikus.

Figyelt kérdés

#pattanás #Ilcsi #AHA-s hámlasztó
2014. jan. 15. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérj egy Ilcsis kozmetikustól. Pont most vagyok túl egy AHA-kúrán, a kozmetikusomtól vásároltam meg. Az egèsz, minden hozzávalóval 10 000 ft.
2014. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! És neked segített? Mia
2014. jan. 15. 21:28
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi

*Mi a véleményed róla?

2014. jan. 15. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Segített, igen, nagyon jót tett a bőrömnek. Mindenképpen ajánlom, nagyon megéri. Mikor felteszed, ne ijedj meg, eléggé csípni fog, de az legyezéssel orvosolható. Mikor leveszed, egy olyan 10 percig piros lesz az arcod, de az elmúlik, és azonnal fogod érezni, hogy simább a bőrön. SOS bőrszépítőmegoldásnak is jó, de ha végigcsinálod a kúrát, hosszútávon szebb lesz a bőröd. Kevesebb pattanásom, mitesszerem van azóta, és nem kell annyit nyomkodni a kozmetikusnál. Tényleg nagyon ajánlom:)
2014. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2014. jan. 21. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!