Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől függ a hajsütővasak...

Mitől függ a hajsütővasak mérete? Mármint az mindegy, hogy milyen hajsütővasat használok? Dús hajhoz milyen kell?

Figyelt kérdés
Láttam 19, 25, 32, 38 mm-es hajsütővasakat. Milyet vegyek? Dús hajam van. Milyen hajgöndörítő spray-t, vagy mi annak a neve, milyet használjak? Bocsi a sok kérdésért, de még kezdő vagyok. Köszönöm.

2014. jan. 15. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az átmérő azt határozza meg hogy mekkora loknikat tudsz vele készíteni. Bármilyen hajhoz lehet használni az összes típust.

Minél kisebb az átmérő, annál jobban definiált lesz a lokni és annál tovább tart elkészíteni az egész frizurát.

A 32-38mm-es hajsütővasakkal inkább csak nagy hullámokat lehet készíteni. A nagyobb hullámok most divatosabbak és sokkal egyszerűbb őket elkészíteni.

Hővédő spray-t ajánlanak minden hővel operáló eszköz használatához. Én szkeptikus vagyok a hatásosságukkal kapcsolatban.

A lényeg minél kevesebb terméket használj a hajadon, mert a sok formázó elnehezíti a hajat és hamarabb ettől hamarabb kimegy a göndörség belőle.

2014. jan. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jó hővédő igenis kell a hajhoz. Azért is hasznos, mert tartalmaznak párataszító anyagot, ami segít a frizura tartósságában.

Minél kisebbek a hullámok, annál tartósabbak - tapasztalatom szerint.

Hővédőben inkább krémet ajánlanék, a spray-k nem annyira hasznosak.

2014. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 16. 17:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nem tudom eldönteni, hogy 25 vagy 32 mm-es sütővasat vegyek.
2014. jan. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!