Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos szőkítőpor kézre....

Kallos szőkítőpor kézre. Pontosan hogyan?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy van ez a por és az oxi krém. De ebből 6 vagy 12 % kell? Milyen arányban kell kikeverni? Első alkalommal mire figyeljek? Nem káros? Kell valami krémmel pl körömvirággal lekenni előtte vagy utána a kezemet?

2014. jan. 15. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
már elötte kend be pl vazelinnel igy nem csipi ki a börödet. elöször használj 6-os oxit olyan jó krémes kenhetö állagúra keverd ki, kb kétszer annyi oxival mint a por, de lassan adagold és akkor látod az állagán. ha nem szökiti ki eléggé a 6-os akkor kiprobálhatod a 12-essel vagy esetleg 12-es és kis viz és akkor lesz 9-es erösségű. utána is kend be valamilyen krémmel. (kozmetikus vagyok)
2014. jan. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább próbálkozz 3%-os oxiva. Csak 1 literes kiszerelésben kapható de 700Ft az egész, szóval nem egy nagy beruházás. Az ennél magasabb koncentrációjú hidrogén peroxid már elég irritatív. Persze bekenheted vazelinnel a kezed, de az csökkenti a szőkítő hatást a szőrökön is.

A 12%-ost meg felejsd el.

Én inkább azt tanácsolom hogy 1:1 arányban keverd.

2014. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én testápolóval bekened, asszem 6%-os oxi, abból duplán tenni, mint amennyit a porból, összekeverni, rákened egy ecsettel, vársz 15 percig, lemosod :)
2014. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. jan. 15. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!