Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az olívaolajat mennyire nehéz...

Az olívaolajat mennyire nehéz kimosni a hajból?

Figyelt kérdés
Ma először tettem a hajamra olívaolajos pakolást. Elég, ha egyszer megmosom, vagy kétszer kell? Holnap megyek vhová és nem szeretném, ha úgy néznék ki, mint aki 1 hete nem mosott hajat!

2014. jan. 15. 21:19
 1/3 anonim válasza:
én ricinus olajat szoktam kenni rá, amit utána nagyon könnyű kimosni azonnal fel is habzik, csak a hajvégekre figyelj, mert azok nálam gyakran olajosak maradnak mosás után. nem tudom pontosan milyen az olivaolajos, de szerintem mosás közben érezni fogod, hogy maradt-e még benne :) amúgy ha a biztonság kedvéért megmosod még egyszer nem lesz semmi gáz
2014. jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem enhéz. csak ajánlani tudom :)
2014. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
öblisd le ecetes vízzel egyszer majd többszőr tiszta vízzel. az ecet jól kiöblíti.
2014. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!