Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hab állagú hajfestékek...

A hab állagú hajfestékek ugyanolyan jók, mint rendes krémes állagúak?

Figyelt kérdés
A felvitelen kívül van különbség?

2014. jan. 16. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon, jó, könnyen kezelhető, jó illata van, könnyebben le lehet mosni a ha pl a homlokra vagy fülre kerül, a felvitel kb 10 perc. Én nagyon szerettem. Már nem használom, mert sajnos nem fejlesztettek vörösből olyan színt amit én szeretnék így felhagytam vele pár használat után, mert nem tetszett a színe. De ettől függetlenül ajánlom. Ja és nekem hosszú hátközépig érő sűrű hajam van és egy olyan doboz elég volt a hajamra, ellentétben a krém hajfestékkel szemben amiből minimum kettő kell.
2014. jan. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, sokkal takarékosabb, és ugyanolyan tartós,mint a krémes :)
2014. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Feketét szeretnék, úgyhogy a színnel nem lesz gond (remélem).
2014. jan. 16. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha magadnak fested a hajad, szerintem könnyebb bánni a habállagúval. Mivel belemasszírozod a hajadba, sokkal jobban tudod a hajtöveket is befesteni vele.

Nekem mondjuk az volt a tapasztalatom, hogy kicsit gyorsabban kopik, mint a hagyományos hajfestékek.

2014. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!