Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használt már mannaszapp...

Valaki használt már mannaszappant pattanásos arcára? Bevált? Vélemények?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon pattanásos az arcom, de már nagyon sok mindent kipróbáltam kevesebb sikerrel(semmi nem használt). Most megrendeltem a mannaszappan a pattanásos bőrűeknek szánt csomagot. Szeretném megtudni, hogy valaki használt e már a mannától készítményeket és mennyire volt hatásos.

2014. jan. 16. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én használom, és eléggé hatásos, 2 hét használat után eltűnt az összes pattanásom.
2014. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nekem nem használt. Kipróbáltam aknesoltól kezdve több ezer forintos szar gél/kenőcs/tonikot. Aztán mondtam, ok elég. Elmentem egy magánbőrgyógyászhoz ő felirta nekem a Sotret nevű gyógyszert ami 1,5 hónap alatt eltüntette az összes pattanásom most egy sincs, csak hegek de azon is segit és ha nem is viszi le az összes heget van rá más hatásos módszer. Nagyon erős gyógyszer, olvasd el a betegtájékoztatót és dönts belátásod szerint. :)
2014. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Nyilván mindenkinek máshogy reagál a bőre az ilyen dolgokra, van,akinek hat, és van olyan, akinek nem. De nem kell egyből gyógyszerezni magunkat, én inkább megpróbálnám ezzel a szappannal, és ha nem megy, utána kipróbálnám a gyógyszert,amit a második hozzászóló írt.


De mint Ő is írta: a te döntésed.

2014. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nem használt. a szaga sem valami jó. többet nem veszek.
2014. márc. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!