Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz hogy 14...

Szerintetek gáz hogy 14 évesen felnyírt hajat akarok?

Figyelt kérdés
nem gáz h hosszúból hirtelen felnyírt?
2014. jan. 16. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból gáz az a frizura és az ilyen felnyírt hajakat tudni kell viselni, és te ehhez még nagyon kislány vagy 14 évesen, nem hinném, hogy jól állna. Meg is bánnád, ha hosszúból hirtelen felnyírt lenne, a visszanövesztése sem egyszerű.
2014. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan. Szerintem nem gáz, bár mások szerint meg az. A kérdés, hogy jól állna-e neked. Ha igen, nincs gond.
2014. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már eldöntöttem hogy olyan hajam lesz...csak megkérdeztem.
2014. jan. 16. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen nyirattam fel és festettem kékre, nem bántam meg. A haj oké, persze sok embernek nem jó a véleménye, hanem inkább a hirtelen döntéssel lenne bajom: Elég maradandó dolog ahhoz, hogy pár hetet hagyd ülepedni, én kb. két hónapja gondolkodtam rajta, amikor megcsináltattam :)
2014. jan. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!