Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Élesztős arcpakolás, hogyan?

Élesztős arcpakolás, hogyan?

Figyelt kérdés

Milyen élesztőt használjak? Port vagy a kocka élesztőt?

És mennyi ideig hagyjam az arcomon rajta?

És a pattanás nyomait valóban eltünteti?



2014. jan. 16. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én az arcpakolás úgy csinàlom hogy méz + alkoholban oldott propolisz + kocka élesztő összemorzsolva, elkeverve. A méz nagyonjó a bőrnek és a propolisz is gyógyító hatású. Egy nappal előtte be szoktam keverni hogy az alkohol elpárologjon de hideg helyen tartom, nehogy az élesztő felfusson a mézzel.


Az arcomat kitisztítom, felgőzölöm és rákenem a keveréket kb félórára.


Ha nem tudsz szerrzni propoliszt, az sem baj de ha van az nagyon jót tesz. Magában is rá szoktam kenni a.pattanàsokra es 1 éjszaka alatt megszünteti a gyulladást.


Egyébként az élesztőt meg is lehet enni. Mióta napi 10-15g-ot eszek rengeteget javult a bőröm. Ízre borzalmas ezért azt csinálom hogy kis gombócokat formázok belöle es lenyelem vízzel mint egy tablettát vagy joghurtba összetördelve belekeverem.

2014. jan. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kocka élesztő kell egy kis tejjel meg mézzel elkeverve kend fel.20-25 perc elég bőven.
2014. jan. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!