Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhosszabbítás illetve...

Hajhosszabbítás illetve dúsítás fodrásznál, hogy működik?

Figyelt kérdés

Szeretném ,ha hosszabb és dúsabb lenne a hajam. Eredetileg barna színű.

Voltatok màr ilyenen? Mennyibe kerül??

Leírnátok nekem



2014. jan. 16. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

ezer ilyen kérdés van, használd a keresőt.

De hogy hasznos is legyen, így bemásolom azt amit egy előző kérdéshez írtam.


"Menj be egy ezzel is foglalkozó fodrász szalonba, mert látni kell a hajadat ahhoz, hogy pontos tanácsot adjanak.

Több technika is van : varrás, hőillesztés, ragasztás, mikrogyűrű, csomózás -> mindenki másra esküszik, mindnek megvan a saját hátránya és előnye. A fodrászod majd, ha ért hozzá meg tudja mondani, hogy melyik való a t hajtípusodhoz.

Nincs legjobb megoldás, mindegyik káros valamennyire, mindenki másra esküszik.

A haj mindenképpen európai legyen, ez a drágább, de a minőségibb is. Legalább 150 gramm legyen, ettől kevesebből ritkán látni igényes hajat. Ne dőlj be olyan fodrásznak, aki 80 grammot kar el adni neked -> valószínűleg nem tudott többet szerezni és ezt akarja rád sózni. "


ár : attól függ, hogy milyen hosszút választasz és hogy mekkora mennyiséget : pl egy 30 és egy 60 centis copf között 20-30.000 különbség van.

pár MINŐSÉGI példa

Beauty express : 40-49 centis haj - 100 grammonként 49.000 forint -> plusz a többi, meg felrakás, összevágás.

White hair: ugyanez 70.000 ft ebben minden benne van.

City szépség: 50 centi: 60.000 ft -> + felrakás

2014. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
és ez aköltség kb havonta van?? mert hogy nő a haj, és ha mondjuk valakinek nem mnő a haja akkor nem kell havonta?
2014. jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


a hajat nem kell minden hónapban megvenni, ha jó minőségű (ami ugye drága), nem fested, nem vasalod agyon akkor fél 1 évig is elhordhatod. De még így is sok. A hajad növekedésétől függően pár havonta le kell szedetni és újratetetni mert lenő és láthatóvá válik, valamint becsomósodik a hajad a tövénél amihez illesztve van és ki kell fésülni. Havi 1 centis növekedéssel 3 havonta javasolt újratetetni, ez kb 10-20.000 forint, hely és technika függő.

2014. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

megint 1. vagyok

kiegészítés:

2. válaszoló olyan nincs akinek nem nő a haja, kivéve ha súlyos egészségügyi rendellenességei vannak. Többnyire nő az csak ha agyon van törve akkor le is törik annyit, amennyit nő egy hónapban ezért tűnk úgy, hogy megállt a növekedésben.

2014. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, olyan puha és selymes mondta egy fodrász barátnőm és az is, de kicsit töredezett is, és volt hogy 3 hónapig nem festettem be hajam mert nem volt lenővés..:S
2014. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor viszont irány az orvos, mert nem normális ha nem nő. Vérvétel-hormonok stb ezeket nézesd
2014. jan. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!