Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok nekem ajánlani...

Paradicsom31 kérdése:

Tudnátok nekem ajánlani hajnövesztő samponokat?

Figyelt kérdés

Ez alatt azt értem, amivel minimális hajnövést el lehet érni. Van egy avonos samponom, kifogyóban van, és sajnos számomra nehezen beszerezhető, mégis ez tette a dolgát, 4 hónap alatt 10 centit nőtt a hajam, ami nekem soknak számít, mivel brutálisan lassan nő a hajam. Ár-érték arányban szeretnék jó sampont venni. Tudtok nekem valamit ajánlani? Köszönöm előre a válaszokat!

20/L



2014. jan. 16. 15:55
 1/7 anonim válasza:
Sajnos nekem is ez a problémám,megtudnán mondani,hogy az avonos samponnak mi volt a neve?
2014. jan. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ricinus olaj!! Hihetetlenül hatásos.
2014. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

propáld ki a ricinust :)

Milyen sampont használtál az avonból??

2014. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*próbáld
2014. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem az Alpecin hejszesz is hatásos, hajhullás ellen is nagyon jó (van benne koffein is, ezért a legjobb ha minden reggel teszel rá). Serkenti a hajnövekedést és dúsít, olyan furcsa érzés, amikor a hajadra kerül, olyan, mintha bizseregne. A szaga furcsa, mentolos, eredetileg szerintem férfiaknak készítették, de a használata után alig érezni.


Itt megnézheted az összetevőit.


[link]


Annak az avonos samponnak mi volt a neve?

2014. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A koffein tartalmú samponoktól valóban sokkal gyorsabban nő a haj. (pl. alverde natur koffeines sampon) Nekem szűk 2 hónap alatt min.5 cm-t nőtt.

Olyat válassz ami a hajhagymák stimulálása mellett táplálja is a fejbőrt és a hajtüszőket.( koffein, réz-peptid,aminosavak, növényi kivonatok, olajok...)

Emellett kiváló hatású ha mosás előtti éjszaka meleg olajos hajpakolást használata( szűz kókuszolaj, argán olaj, kevés 1-2 csepp vérbőséget okozó illóolajokkal kiegészítve(pl.rozmaring).

Komplex hajolajokat készre keverve lehet kapni akár 100% természetes bio minőségben is.

2014. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] ez az a sampon :) és köszi a válaszokat!!
2014. jan. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!