Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már nem divat a melír? Idáig...

Már nem divat a melír? Idáig mindig eredeti színű volta a hajam. Szeretnék pár világosabb tincset a barna hajamba. Melír helyett van valami ami divatba jött? 27L

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Most az ombre a divat, ha ez érdekel. Ha neked a melír tetszik, akkor ez ne érdekeljen, csináltass melírt.
2014. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És melyik a praktikusabb? (pl lenövés szempontjából)
2014. jan. 16. 17:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Most néztem képet róla, az ombre olyan mintha le lenne nőve... Ugye?
2014. jan. 16. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az ombre lényege, hogy alul más árnyalatú a haj, mint fent, és átmenetes az egész, tehát nem éles vonalban válik el a két árnyalat/szín. Nyilván lenövés szempontjából ez jobb, mint a melír. Tény, hogy régebben nagyobb divat volt, de ahogy említettem, nem fog kivetni a társadalom, ha melírt csináltatsz. (:
2014. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, olyan, de szerintem egyik sem szép.
2014. jan. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És az a melír szép, amelyik nem tér el élesen az eredeti színtől, csak olyan hatást kelt mintha kíszvta volna a nap?
2014. jan. 16. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Fodrászként azt mondom, hogy mindegyik melír szép, ha szakszerűen és igényesen van megcsinálva. Az ombrét is sokan leszólják, pedig csak azok a rondák, amiket hozzáértés nélkül dobnak össze.

Ombrét lehet úgy is készíteni, hogy a haj aljából jó 10 centi van más színnel kezelve, tehát éppenhogy nem úgy néz ki, mint egy lenőtt haj. Ezt a színt mostanában élénkre is festik, pl. világoskékre, rózsaszínre, halványlilára stb.

A lényeg a szép átmenet!

A fésűs melír is szép, főleg ha jól is áll. :)

Minden frizurának az a lényege szerintem, hogy passzoljon a viselője egyéniségéhez, stílusához, az, hogy divat-e valami vagy nem, mellékesnek tűnik. Inkább a tizenévesek foglalkoznak azzal, hogy valami trendi-e vagy sem.

2014. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!