Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tippeket tudnátok adni?

Milyen tippeket tudnátok adni?

Figyelt kérdés

Bőrradírt használok egy héten kétszer,háromszor,élesztőpakolást,vagy natúrjoghurtos-citromlés-mézes pakolást,minden reggel illetve este tonikkal lemosom. Testradírt is használok,méz-olívaolaj-tengeri só elegyét,vagy natúr joghurt-méz-citromlé-tengeri só kombinációját,és utána babaolajat. Az arcbőröm is szoktam hidratálni. Szempilláimra ricinusolajat kenek,napi háromszor,illetve a számra mézet,és rendszeresen használok szőlőrúzst. Hajat három naponta mosok,minden hajmosás előtt kenek a hajamra pakolást,ami olívaolajból,s ricinusolajból áll. Nem vasalom. Minden nap iszok egy csésze caslánteát,illetve úgy heti két alkalommal lúgosító teát. Napi folyadékbevitelem úgy három,három és fél liter. Gyümölcsteák,fekete tea,illtve ásványvíz,csapvíz. Nem eszek fehér lisztes,bő olajban sült,zsíros,erősen fűszerezet,nehéz,cukros ételeket,se semmi mesterségeset. Leszámítva az édesítőszert. Sok fehérjét eszem,zöldaéget,gyümölcsöt. Sokat gyaloglok,szoktam futni,járok edzére is heti két alkalommal,8 órát alszom.

Járok rendszeresen fodrászhoz,s kozmetikushoz is.

Mit tehetnék még egészségem,s szépségem érdekében?

Előre is köszönöm szépen a hasznos,értelmes válaszokat! :)



2014. jan. 17. 20:13
 1/2 Hepu ***** válasza:
Szerintem te vagy a 2 lábon járó egészség :P De az mesterséges édesítőszerekkel vigyáz,mert azokban is van elég méreg,(aszpartám, [link] a nagybetűs betegség okozó. Egész A4 oldalnyi mellékhatást előidéző,köztük agyvérzés,rák,szív és vese problámák, az aszpartám megtalálható pl: a Cola Light-ban is,hát nem kalssz:(,,,,) próbáld pótolni barna,nád cukorral, a teába vagy esetleg folyadékba pedig Kandiscukorral.
2014. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért az túlzás :DD De köszi! :P

Megfogadom! :)

2014. jan. 20. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!