Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem meg nagyon...

Hogyan növesszem meg nagyon hosszúra a hajam? Használjak hozzá valamit? És, ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös nem kell, a megfelelő sampon, néha balzsam használata. Rendszeresen vágasd le a végét, hogy ne töredezzen. Ezen kívűl csak sok türelem kell hozzá.
2014. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne roncsold :) En 15 evesen levagattam a hulye divat miatt 'Rihannasra", 5 ev alatt sikerult elerjem hogy egeszen a derekamig er :D Nem simitottam vagy gondoritettem csak valamilyen alkalomra es most kicsit sem toredezett :)
2014. jan. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd rendszeresen,ne vasald,ha teheted,ne szárítsd meg minden alkalommal! Pluszba én használok ricinusolajat rá,nekem bevált. Minden hajmosás előtt olívaolaj,illetve ricinusolaj elegyét felkenem az egész hajkoronára,s egy órája rajta hagyom,majd alaposan le kell mosni. :)
2014. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én is a ricinus olajat használom. mondjuk én egész estére fent szoktam hagyni,és nem keverem semmivel. az eddigi 1,5 centi/hó növekedés helyett most kb 3 centit nő havonta. tudom mérni,mert havonta festem a hajam. ja,igen,szerintem ne is fesd :D szárítás,göndörítés,vasalás kerüld nagyon,mert a frissítő hajvágás az mindenképpen kell párhavonta,és ha ezeket kerülöd,akkor elodázhatod ezeket a vágásokat.
2014. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!