Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen legyen a hajam?

Milyen legyen a hajam?

Figyelt kérdés
Barna hajam van, valami emosat szeretnék, de nem festhetem be feketére. Félhosszú, hosszú hajam van, a frufrum hosszú, állig érő, nem szeretném levágatni!! Sötétbarna inkább, Nem szeretnék sokat vágni belőle, de nem is szeretném, ha csak simán egyenes, vagy göndör (pfuuujjjjj) lenne, hanem legyen benne valami izgibb is... Melírt sem engednek (tökre idegesítenek már) képet nem teszek fel, de a leírtak alapján légyszi adjatok tippeket, egy hetem van, hogy kitaláljam!! Akkor megyünk fodrászhoz... Am 12 vagyok, ha ez a leírás nem elég, akkor írj, hogy mi hiányzik!!! Köszi a segítséget előre is!!! :))

2014. jan. 18. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

nos azokkal az opciókkal amiket megadtál ezeket tudnám mondani


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. jan. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj sötét kékes hajszínt
2014. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.: ezek nagggyon jó hajak, az egyszer bizti, hogy ezek közül fogok választani ;) köszikösziköszi!!!

2.: sajna nem lehet befesteni a hajam :/

2014. jan. 27. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!