Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most festett fekete a...

Ha most festett fekete a hajam akkor 2 alkalom szőkítéssel már szép színt érhetek el?

Figyelt kérdés
mert márciusban születésnapom és akkor póthajat szeretnék.. ami már szőke legyen..
2014. jan. 18. 23:19
 1/8 anonim válasza:
Hat esetleg egy kivalo fodrasz segitsegevel talan...en a szokitest nem ajanlanam en is jartam igy csak sotet barnabol szokitettem es nem 2-3 alkalom kellett mire szep szine lett es a vegen azt tapasztaltam h a dus hajam annyira nagyon kezdett hulni, hogy nagyon megijedtem a lakasban mindenhol az en hajam volt, tobbet nem szokitettem soha, most mindjart 7 honappal a festes utan erzem h picit mar jobb a helyzet a vitaminoknak koszonhetoen !
2014. jan. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha lassan csináltatom szóval olyan májusig? akkor nem kíméli meg jobban?
2014. jan. 19. 10:27
 3/8 anonim ***** válasza:
én 3 éve fekete voltam pénteken szívattam le most világosbarna
2014. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és nem tette tönkre a hajam igaz a derékig érő hajam kulccsontig ér mert levágattam ugyanis a végét nem fogta volna be így egy szőkítéssel világosbarna lett.
2014. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, milyen a hajad állapota, milyen festékkel volt és hányszor kenve eddig, mennyire ragaszkodnak a pigmentek a hajadhoz. Van, akinek a színleszedővel simán kijön a festék a hajából (a fekete), de van, akinek alig mozdítja meg. A színleszedő nem a szőkítőporos megoldás, és nem roncsolja a hajat. Kap az ember szerencsés esetben egy világos, meleg hajalapot, amit aztán lehet tovább világosítani. Persze nagyon világos, és főleg hamvasszőkére ne nagyon számíts, mert az igen nehéz elérni.
2014. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok próbáltam a colour b4 extra erőset de halvány vörösesfekete lett a hajam teteje ez ammóniamentes nem roncsol de nem is használ
2014. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
fekete hajból nagyon nehéz szoke szint elérni!! :( csak tonkre teszed a hajad a sok szokittésel!
2014. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát eddig természetes anyagu festékkel volt festve azelőtt pedig szinezővel most utoljára 1x lett befestve rendes festékkel feketére. viszont a fekete előtt kb másfél évig vörös voltam és félek hogy az előjönne a szivatásnál... május végére kéne szép szőke színt elérnem. addig 4-5 alkalom lenne amin szőkitik stb.. (havonta 1) annyival már szerintem kész lenne nem?
2014. jan. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!