Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki szeretném próbálni a...

Ki szeretném próbálni a szoláriumot. Hogy megy ez a dolog? Bemegyek az adott helyre, aztán? Egy alkalom alatt le lehet barnulni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 23:54
 1/5 igabcsy ***** válasza:

Bemész az adott helyre és veszel egy bérletet vagy valahány percet. Hogy első alkalommal hány percre mehetsz be, azt mindenképp beszéld meg az ott dolgozóval, mert nem mindegy, hogy mennyire vagy fehérbőrű, mennyire érzékeny a bőröd és milyen erősek a szoláriumban a csövek.

Én meztelenül szoktam szolizni, de van aki bugyiban.


Lehet, hogy van másfajta is, de én eddig két fajta szoliban voltam. Az egyik álló, ahol belépsz egy kabinfélébe, magadra húzod az ajtót és nekem kintről szokták bekapcsolni a szolit annyi percre amennyit előtte megbeszéltünk.

A másik fajta a fekvő szoli, ahol tetszés szerint hasra vagy hanyatt fekszel a gépbe, és a felső részét magadra húzod.

Azt is érdemes megkérdezni, hogy ők tisztítják a szolit vagy neked kell magad után. (de nem árt előtte is)

Egy alkalommal tuti nem fogsz lebarnulni. Ez függ a Te bőrödtől. Én nem vagyok nagyon fehér bőrű, de így is elfogy majdnem egy bérlet mire igazán színem lesz. (60 perc egy bérlet)

2009. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először menny 4-5percre attól függ milyen a bőröd, menny be a szoliba vettközz le (ha akarod bekened magad krémmel)feküdj/állj bele megnyomod a gombot amivel elindul , megvárod amig leáll és kiszállsz felöltözöl és helo :D

nem lehet egy alkalommal lebarnulni kell 3szor is

2009. dec. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Elmész 3-4szer, az már meg is látszik, elkérnek egy csomó pénzt hogy tönkretedd a bőröd és ronda cigányszíned legyen. Aztán ha 10 évig ezt csinálod akkor majd 20 évvel fogsz öregebbnek kinézni. De akkor már késő bánat.
2009. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

00.16-os-ra nehallgass. az beteg :D

úgymegy ahogyan az első mondta.

2009. dec. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
00:16 - Én is így gondolom, hogy ez egy káros hülye dolog, ami inkább a piperkőcöknek való. Azonban most úgy hozta a helyzet, hogy szükségem van egy kis színre. Amúgy ilyenkor kell pl napszemüveget használni? Le lehet égni?
2009. dec. 3. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!